Tag: Prezenty na dzień matki

prezenty na Dzień Matki

Jaki prezent na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Święto to jest poświęcone wszystkim matkom, w podziękowaniu za ich trud, poświęcenie oraz miłość. Jakie życzenia wybrać oraz jaki prezent dać mamie z okazji jej święta? Poniżej przedstawiamy pomysł na prezent dla mamy.
broszka - kwiat

Jak zrobić broszkę kwiat?

Prezenty na Dzień Matki
Ta piękna broszka będzie idealnym prezentem np. z okazji Dnia Matki. Jej wykonanie zajmuje zaledwie kilka minut, a przyniesie twojej mamie dużo radości.
wazon z płatków róż

Jak zrobić wazon z płatków róż?

Wazony
Piękny wazon ozdobiony płatkami róż, z jeszcze bardziej uroczą kwiatową zawartością, idealnie nada się na prezent, zarówno dla mamy, przyjaciółki, jak i narzeczonej. Pięknie będzie również wyglądać jako dekoracja stołu. Co więcej, do jego wykonania potrzebujesz jedynie kleju.... i garści płatków róż.
zakładka dla mamy

Jak zrobić zakładkę dla mamy?

Prezenty na Dzień Matki
Zakładka do książki, na której znajdują się zdjęcia członków całej rodziny, to naprawdę doskonały pomysł na prezent dla każdej mamy. Wykonaj ten wyjątkowy prezent dla swojej mamy, a przekonasz się ile radości jej tym sprawisz.
owocowy bukiet na Dzień Matki

Jak zrobić owocowy bukiet na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
W tym roku swojej mamie z okazji Dnia Matki podaruj bukiet inny niż wszystkie. Bukiet owocowy. Zrób go z ulubionych owoców mamy. Sukces gwarantowany. Z pewnością zachwyci twoją mamę i wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy. Tai słodki, zdrowy upominek jest zdecydowanie lepszy niż pudełko czekoladek, a mama doceni twoją kreatywność. Taki soczysty bukiecik przygotujesz zaledwie w kilka chwil. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki, które pomogą ci w jego zrobieniu.
broszka kwiat

Jak zrobić broszkę kwiat na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki to bardzo ważny dzień. Możemy w nim w sposób szczególny podziękować naszym mamom za cały trud włożony w nasze wychowanie i za to, że dla nas zawsze są i obdarzają nas ogromem miłości. Pamiętaj więc o swojej mamie i podaruj jej coś wyjątkowego, coś przygotowanego dla niej właśnie przez Ciebie. Na przykład tą broszkę. Bardzo łatwa w wykonaniu i bardzo modna w tym sezonie.
kwiatki z papieru

Jak zrobić kwiatki z papieru na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki tuż tuż. Nie wolno nam o naszych kochanych mamach zapomnieć. W końcu tyle im zawdzięczamy! Podaruj mamie coś od siebie, od serca. Żywe kwiatki są fajne, ale szybko uschną. Warto więc zainwestować w takie, które będą stały przez lata. Kwiatki z papieru, zwłaszcza zrobione samodzielnie wcale nie są tandetne. Przekonaj się sam.
kwiaty z materiału

Jak zrobić kwiaty z materiału na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Kwiaty z materiału to doskonały prezent dla mamy. Nie tylko doceni ona twój wkład w wykonanie prezentu, ale zyska pamiątkę, która nie zwiędnie na parę dni po jej święcie. Możesz przygotować całą kwiatową kompozycję, a dzięki dostępnym w każdym sklepie dziurkaczom ozdobnym nie sprawi ci to najmniejszego problemu.
przybornik krawiecki

Jak zrobić przybornik krawiecki - prezent dla mamy?

Prezenty na Dzień Matki
Każda mama w domu przybory krawieckie, by zawsze móc zacerować podarte skarpetki lub przyszyć guzik w ubraniu swojej pociechy. Z tego powodu własnoręcznie wykonany przybornik krawiecki na pewno będzie trafionym prezentem z okazji Dnia Matki lub jej urodzin. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak taki przybornik zrobić.
prezenty dla mamy

Jak zapakować prezent dla mamy?

Prezenty na Dzień Matki
Wybór odpowiedniego prezentu dla mamy to nie lada sztuka. Jednak gdy już znajdziemy ten najlepszy, warto byłoby pomyśleć o jego efektownym zapakowaniu. Oto jeden z pomysłów.