Tag: Pieniądze

Pewność siebie

Jak być pewną siebie?

Rozwój Osobisty
Każdy ma wady - jesteśmy tylko ludźmi. Nawet jeśli twój wygląd, charakter czy umiejętności interpersonalne nie są takie jakich byś sobie życzyła, nie powinnaś pozwolić, aby fakt ten miał jakikolwiek wpływ na twoją pewność siebie. Jesteś osobą piękną i unikalną zarówno w środku jak i na zewnątrz, zatem powinnaś kochać siebie bezwarunkowo. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak być pewną siebie.
saszetka na pieniądze

Jak zabezpieczyć pieniądze na wakacjach?

Paszport i dokumenty
Wyjeżdżając na wakacje często zapominamy o czyhających na nas niebezpieczeństwach. Wielu z nas pada ofiarą oszustów lub złodziei. Żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i móc w pełni cieszyć się z wakacji, zabezpiecz odpowiednio swoje pieniądze. Poniżej znajdziesz 10 pomocnych wskazówek, jak to zrobić.
Zarządzanie pieniędzmi

Jak zarządzać pieniędzmi?

Zakupy i Oszczędność
Jedną z najważniejszych umiejętności w życiu, jakie każdy z nas powinien posiadać jest umiejętność zarządzania pieniędzmi. Szkoła uczy nas od najmłodszych lat czytania, pisania czy matematyki, jednak nawet w szkołach wyższych i na uniwersytetach nie uczą podstaw zarządzania pieniędzmi. W rezultacie wiele osób popada w długi i zaciąga kredyty, które później ciężko im spłacić.
Oszczędzanie pogody

Jak oszczędzać?

Zakupy i Oszczędność
Wydajesz zbyt wiele pieniędzy? Czujesz, że żyjesz ponad stan? Wciąż odczuwasz brak funduszy na podstawowe środki do życia? Jeżeli któraś z tych odpowiedzi jest pozytywna, musisz zastanowić się nad tym, na czym możesz zaoszczędzić i co zrobić, by Twój budżet zwiększał się a nie wciąż malał. Oto kilka sposobów na prowadzenie dużo oszczędniejszego trybu życia.
zakupy, oszczędzać, zakupy, oszczędnie, pieniądze

Jak nie wydać fortuny na zakupach?

Zakupy i Oszczędność
Zapewne każdy z nas przynajmniej raz w tygodniu jest na zakupach. W tym artykule dowiecie się jak je robić z głową aby nie wydać fortuny. Wbrew pozorom nie jest to trudne, wystarczy odrobina samodyscypliny. Dzięki zaproponowanym przeze mnie rozwiązaniom zaoszczędzicie mnóstwo pieniędzy. Z pewnością zauważycie różnicę w waszych finansach. Poniżej znajdziecie szczegółowe wskazówki, które pomogą wam oszczędnie wydawać pieniądze na zakupach.