Tag: Makijaż eyeliner krok po kroku

Eyeliner

Jak się malować eyelinerem?

Makijaż oczu
Kreski na powiekach są na czasie niezależnie od okazji czy sezonu. Jeśli jesteście fankami stylu pin - up postawcie na grubą kreskę na powiece, która doda wam nieco kokieterii i frywolności. Niestety jeśli nie mamy wprawy malowanie eyelinerem może nam sprawiać trudności. Przekonajcie się, że zrobienie kreski wcale nie jest trudne. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które pomogą wam zrobić ładne kreski przy pomocy eyelinera.


Podobne porady

malowanie oczu eyelinerem

Jak malować oczy eyelinerem?

Makijaż oczu
Eyeliner może sprawić, że nawet najmniejsze oczy wydadzą się duże i wyraziste. Kluczowe jest jednak prawidłowe używanie eyelinera - nie chcesz przecież by twoje oczy wydały się zbyt ciemne i surowe, lub by makijaż był przesadnie mocny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak za pomocą eyelinera zrobić makijaż weekendowy, „smoky eye”, „pogrubione oczy” i „kocie oczy”.
eyeliner

Co zrobić żeby eyeliner się nie rozmazywał?·

Makijaż oczu
Znalezienie tej jednej jedynej metody, aby twój eyeliner chciał z tobą współpracować bywa trudne. Są jednak sposoby, by go ujarzmić i powstrzymać go przed rozmazywaniem się i rozpływaniem. Jeśli twoje metody nie działają tak jakbyś tego chciała wypróbuj tych poniżej. Jestem pewna, że znajdziesz tę dla siebie.
Kocie oczy

Jak zrobić kocie oczy eyelinerem?

Makijaż oczu
Makijaż kocie oczy jest bardzo seksowny, zmysłowy i bardzo kobiecy. Ta tradycyjna kreska świetnie pasuje zarówno do oczu dużych jak i małych. Nie jest trudna w wykonaniu i nie powinnaś mieć z nią większych problemów. Jeśli nie wyjdzie ci od razu, wystarczy poćwiczyć. Taki makijaż z pewnością przyciągnie męskie spojrzenia. Poniżej znajdziecie szczegółowe wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu tego niesamowitego makijażu. Powodzenia!
kocia kreska

Jak zrobić kocią kreskę na powiece używając łyżki?

Makijaż oczu
Kocie oczy wyglądają bardzo zadziornie i seksownie. Nawet najbardziej „szarą myszkę” przemienią w królową balu. Wiele dziewczyn boi się podjąć wyzwanie, ponieważ wydaje im się, że do zrobienia takiej wywiniętej kreski potrzebna jest pewna ręka i dużo wprawy. Nic bardziej mylnego. Wystarczy eyeliner i... łyżka. Zaskoczy cię jakie to proste.
kocia kreska na powiece

Jak zrobić kocią kreskę na powiece?

Makijaż oczu
Wygięta ku górze, kocia kreska na powiece to prawdziwa klasyka eleganckiego makijażu. Ona jedna wystarczy, by nadać spojrzeniu charakter. Wykonanie takiej kreski wcale nie jest łatwe, jeśli nie zna się techniki, dzięki której można to zrobić. Niezbędnego „know-how” dostarczy ci ten tutorial. Wszystko inne to kwestia praktyki. Pamiętaj, że wprawna ręka też jest dziełem ćwiczeń.
malowanie eyelinerem

10 błędów, których powinnaś unikać podczas malowania się eyelinerem

Makijaż oczu
Nakładanie eyelinera jest najprawdopodobniej najbardziej trudną czynnością podczas wykonywania makijażu. Twoja ręka musi być stabilna, a ty cierpliwa. Jeśli kreska zostanie dobrze wykonana, to może otworzyć ona twoje oczy i sprawić, że cała twarz będzie wyglądała zupełnie inaczej. Z kolei, jeśli coś pójdzie nie tak, to możesz skończyć wyglądając jak szop! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podkreślić oczy i jak nakładać eyeliner, to przeczytaj poniższy tekst, w którym znajdziesz błędy, których powinnaś unikać.
triki makijażowe porady

Triki w makijażu wypróbowane przez profesjonalistów

Makijaż
Na wielu stronach i blogach znaleźć można niezliczone porady, jak wykonać profesjonalny makijaż. Wybraliśmy najciekawsze i według nas najbardziej wartościowe triki i dzielimy się nimi w poniższym artykule.