Tag: Kwiaty ręcznie robione

kwiatki z patyczków higienicznych

Jak zrobić kwiatki z patyczków higienicznych?

Projekty dla dzieci
Sztuczne kwiatki mają coś w sobie. Wiadomo, że żywych nie przebiją, ale mimo wszystko każdy z nas gdzieś tam z nimi obcuje. Ale czy słyszeliście, że można zrobić sztuczne kwiatki samemu? Na pewno tak. Pewnie słyszeliście o papierze, materiale, czy plastiku. A co powiecie na patyczki higieniczne? Kwiatki z patyczków higienicznych są zupełnie inne niż wszystkie, przypominają dmuchawce, a niektórym kojarzą się ostem. Zrób takie już dziś!
róża ze wstążki

Jak zrobić prostą różę ze wstążki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Były już róże z papieru, materiału, drucików, czas na róże ze wstążki. Wyglądają równie pięknie a robi się je dużo szybciej i równie prosto. Wszystko czego potrzebujesz to kilka ogólnie dostępnych materiałów, a ilość róż do zrobienia jest nieograniczona.


Podobne porady

kwiatek z zamka błyskawicznego

Jak zrobić kwiatki z zamka błyskawicznego?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Z zamków można tworzyć ciekawe rzeczy. A są one ostatnio bardzo modne. Widzimy je już nie tylko na naszych ubraniach – i nie są one tam bynajmniej tylko i wyłącznie w celach użytkowych, ale ozdobnych. Ozdabiają też nasze obuwie, torebki i paski. Coraz częściej widzimy je w różnych miejscach, w których znajdują się tylko i wyłącznie dla okrasy. Można też z nich zrobić kwiatki na przykład na poduszki lub broszki. Zobacz jakie to proste. I bardzo na czasie.
kwiatek z filcu

Jak zrobić filcowe kwiatki?

Robienie biżuterii
Kwiatki z filcu to coś, co każda kobieta powinna mieć. Można z nich zrobić broszki, wpiąć je we włosy lub ozdobić torebki czy buty. I już nie chodzi o to, żeby podążać za modą.
kwiatki z materiału

Jak zrobić kwiatki z materiału bez szycia?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli szukasz instrukcji na zrobienie kwiatków z materiału w jak najprostszy sposób, to koniec twoich poszukiwań. Przedstawiam niesamowicie prosty sposób na zrobienie kwiatków, na dodatek bez szycia. Zapoznaj się więc szybko z poniższymi krokami, zbierz kilka potrzebnych materiałów i zrób sobie piękny, kolorowy bukiet.
kwiatki na choinkę z wytłaczanki

Jak zrobić kwiatki na choinkę z wytłaczanki?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pomyślałaś kiedyś, by ozdobić swoją choinkę girlandą z kwiatów? Pomysł, może nietypowy, ale za to bardzo efektowny. Zwłaszcza, jeśli girlandę tę można w bardzo prosty sposób wykonać ze znajdujących się w każdej kuchni wytłaczanek po jajkach. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
pszczoła

Jak narysować prostą pszczołę?

Rysunek
Dziecko oglądało ostatnio Pszczółkę Maję i teraz usilnie stara się ją namalować? Jeśli chcesz pomóc dziecku i pokazać mu jak w prosty sposób narysować pszczołę (nie tylko Maję) musisz się najpierw nauczyć sama. Jeśli umiesz, to dobrze, nie ma problemu. Ale są tacy, którzy nie potrafią. Dla nich poniższy instruktaż.

Jak zrobić aniołka z patyczków po lodach?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Takiego aniołka może zrobić każde dziecko, aby zabić nudę i uatrakcyjnić oczekiwanie na święta. Aniołki te można zawiesić na choince lub podarować rodzinie w prezencie.