Tag: Ozdoby z ananasa

wazon z ananasa

Jak zrobić wazon z ananasa?

Materiały i elementy dekoracyjne
Wazon z owoców? Pewnie pomyślisz, że szkoda owoców, ale jeśli chcesz zaskoczyć znajomych dekoracją stołu podczas najbliższych imienin nie skąp kilku groszy na zakup ananasa. Znajomi będą zachwyceni, a stół pięknie i nietuzinkowo udekorowany. Poniżej instrukcja, jak to zrobić.
latarnia z ananasa

Jak zrobić latarnię z ananasa na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Ananas na pewno nie jest pierwszą rzeczą jaka przychodzi ci głowy jeśli myślisz o ozdobach na Halloween. Okazuje się jednak, że ten egzotyczny owoc może stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnej dyni.


Podobne porady

Lampiony ogrodowe z puszek

Jak zrobić lampiony ogrodowe z puszek?

Ozdoby Ogrodowe
Jeśli masz duży ogród i organizujesz od czasu do czasu na nim imprezy dla znajomych, wówczas przyda ci się ładne oświetlenie. Oczywiście możesz kupić gotowe lampiony ogrodowe, jednak jeśli potrzebujesz ich wiele, wówczas wydatek może być naprawdę spory. Zamiast wydawać pieniądze możesz zrobić samodzielnie śliczne latarenki z puszek po konserwach. Oto instrukcja:
Nowegia - fiordy

Norwegia - poradnik dla podróżnych

Atrakcje turystyczne
Potężne góry nad samym morzem, lodowce i ciepłe prądy, bajkowe krajobrazy. Położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, nad Störfjordem, Ålesund to dawne centrum połowów dorsza, a dzisiaj perła norweskiej secesji oraz ważny port i ośrodek turystyczny. Kiedy na początku XX wieku pożar strawił osadę rybacką, odbudowano na jej miejscu piękne secesyjne i przyjazne ludziom miasto. Na południe od Ålesund rozciąga się kraina fiordów. Ostre górskie granie spadają pionowymi ścianami do lustra wody, a potem jeszcze kilometr głębiej!