Tag: Triki makijażystów

makijaż

Jak zrobić profesjonalny makijaż? Porady makijażystki.

Makijaż
Podszkol swoje umiejętności w dziedzinie makijażu. Porady i sztuczki przedstawione w tym artykule pochodzą od profesjonalnych makijażystów. Pomogą ci one nadać swojemu makijażowi olśniewający wygląd. Kluczem do idealnego wyglądu jest odpowiednie nałożenie makijażu. Podpatrz jak robią to profesjonaliści i samodzielnie zrób makijaż, w którym będziesz wyglądać jak gwiazda.
korektor pod oczy

Jak stosować korektor? 7 praktycznych wskazówek

Makijaż
Marzysz o cerze modelki z okładki gazety lub gwiazdy z telewizji? Ich twarze nie różnią się od twojej niczym, prócz idealnie wykonanego makijażu. W tuszowaniu niedoskonałości główną rolę odgrywa zawsze korektor. Nie jeden i nie byle jaki. Każdy mankament urody wymaga poświęcenia mu osobnej uwagi i nabycia umiejętności skutecznego zatuszowania go. Poniżej znajdziesz 7 praktycznych wskazówek dotyczących stosowania różnych typów korektora. Dzięki nim bez problemu wykonasz nieskazitelny makijaż.
robienie makijażu

18 trików makijażystów, które ulepszą twój make up

Makijaż
Nawet najpiękniejsza kobieta potrzebuje odpowiedniej oprawy. Jest nią starannie wykonany makijaż, który podkreśla wszystkie atuty, maskując to, co chciałybyśmy ukryć przed światem. Mimo iż każda z nas ma ogólne pojęcie na temat tego jak się malować, istnieje kilka trików, które mogą sprawić, że nasz efekt będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, a co najważniejsze – zachowa trwałość na dłużej. Poniżej znajdziesz 18 sztuczek stosowanych przez makijażystów na całym świecie. Może część z nich już znasz, ale kilka z pewnością cie zaskoczy.
triki makijażowe

21 trików, które zrewolucjonizują twój makijaż

Makijaż twarzy
Nie musisz kończyć szkoły makijażu i stylizacji, żeby pomalować się jak prawdziwa profesjonalistka. Poniżej znajdziesz 22 triki, dzięki którym podkreślisz to, co w tobie najpiękniejsze, a zręcznie ukryjesz wszelkie niedoskonałości. Opisane poniżej sposoby pozwolą ci pomalować się lepiej i szybciej, jednocześnie sprawiając, że twój makijaż zachowa trwałość na dłużej.
makijaż oczu

Triki malowania rzęs, które przeniosą twój makijaż na wyższy poziom

Makijaż oczu
Nawet, jeśli uważasz się za specjalistkę w temacie malowania rzęs, powinnaś zapoznać się z tym artykułem. Podpowiem ci w nim jak wykorzystać sprawdzone przez makijażystów triki, by w krótkim czasie uzyskać idealny efekt. Odkryję przed tobą zastosowania maskary, o których wcześniej nie miałaś pojęcia, nauczę jak wydobyć makijażem to, co w tobie najlepsze. Zaczynamy?

7 tricków kosmetycznych, które powinna znać każda kobieta

Makijaż
Okazuje się, że produkty, których używasz mogą przydać się do całkowicie innych celów, niż te do których zostały stworzone. Spójrz więc na podane niżej tricki i zaoszczędź trochę swoich ciężko zarobionych pieniędzy na nowy jesienny płaszcz, zamiast wydawać je na nieziemsko drogi krem do zmiękczania skórek wokół paznokci.
triki kosmetyczne z łyżką

12 przydatnych trików kosmetycznych z łyżką

Makijaż
Co jest najbardziej użytecznym narzędziem w kosmetyce? Pędzle, szczotki czy inne gadżety? A co jeżeli najprzydatniejsze narzędzie wcale nie znajduje się w toaletce, a w szufladzie ze sztućcami? Najzwyklejsza łyżka, jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem zarówno w kuchni jak i w kosmetyce. Przedstawiamy listę 12 sprytnych trików z wykorzystaniem łyżki.