Tag: Pierścionek ręcznie robiony

pierścionek z kokardką

Jak zrobić pierścionek z kokardką?

Robienie biżuterii
Buszując po sklepach czy oglądając pokazy mody z pewnością zauważyłyście, że kokardki i kokardy są wszędzie. I wcale nie wychodzą z mody, choć rządzą już od jakiegoś czasu. Tym razem kokardki zaatakowały nasze dłonie i pojawiły się na pierścionkach. Jednak zamiast lecieć do jubilera i wydawać pieniążki na pierścionek kokardką możesz zrobić sobie taki sama. A instrukcję znajdziesz poniżej.
pierścionek z kwiatkiem z filcu

Jak zrobić pierścionek z kwiatkiem z filcu?

Robienie biżuterii
Ozdoby z filcu są bardzo uniwersalne i praktyczne. Mimo iż te kupowane w sklepach kosztują niemało, filc ma to do siebie, że każda z nas jest w stanie wykorzystać go do stworzenia własnej kolekcji biżuterii. W tym artykule dowiesz się jak zrobić modny pierścionek z kwiatem z filcu.
pierścionek z drutu – serce

Jak zrobić pierścionek z drutu – serce?·

Robienie biżuterii
Super prosty pierścionek z drutu w kształcie serca. Świetny pomysł na prezent, ale i okazja do rozwinięcia swoich umiejętności. Jeśli lubisz niepowtarzalną biżuterię jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Instrukcja krok po kroku ze zdjęciami poniżej.
pierścionek z drutu

Jak zrobić pierścionek z drutu miedzianego?·

Robienie biżuterii
Biżuteria ręcznie robiona to świetny sposób na realizację swoich artystycznych zapędów i zdobycie oryginalnych dodatków bardzo niewielkim nakładem kosztów. Przykładem może być przedstawiony na zdjęciu obok pierścionek, Do jego wykonania potrzebujesz jedynie kawałka drutu. Jeśli nie odpowiada ci drut miedziany, zawsze możesz użyć jego srebrnego odpowiednika.
pierścionek serce z drutu

Jak zrobić pierścionek serduszko z drutu?

Prezenty na Walentynki
Doskonały jako prezent walentynkowy dla kogoś lub dla siebie samej. Pierścionek serduszko to tani i prosty sposób, by pokazać światu swój romantyczny nastrój. Do jego wykonania potrzebujesz jedynie kawałka drutu i kombinerek. Instrukcja krok po kroku poniżej.

Jak zrobić pierścionek z kredki ołówkowej?

Robienie biżuterii
“Kolorowe kredki w pudełeczku noszę…” śpiewałaś będąc w przedszkolu. Teraz, gdy jesteś już dorosła, pudełko z kredkami poszło w odstawkę. Jeśli jednak podoba ci się nietypowa biżuteria zrobiona własnoręcznie, możesz pokusić się o wykonanie uroczego pierścionka z kawałków kredki ołówkowej. Biżuterię taką możesz też dać komuś w prezencie.
pierścionek z motylkiem

Jak zrobić pierścionek z brokatowym motylkiem?

Robienie biżuterii
Lubisz nosić pierścionki? Nie brak ci poczucia humoru? Kochasz błyszczące dodatki? W takim razie pierścionek z mieniącym się w słońcu motylem jest dla ciebie wprost idealny! Efekt WOW wśród koleżanek gwarantowany, bo na pewno żadna z nich nie będzie miała takiego pierścionka jak ty! A zrobisz go w naprawdę prosty sposób. Zapoznaj się z instrukcją i przekonaj się o tym sama! Zachęcona? Mam nadzieję, że tak!
pierścionek diy

Jak zrobić pierścionek w 5 minut?

Robienie biżuterii
Lubisz nosić oryginalne pierścionki? A może szukasz pomysłu na drobny prezent dla siostry, mamy lub przyjaciółki? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem i zrób taki pierścionek sama! Ten projekt ma same zalety. Po pierwsze z wykonaniem takiego pierścionka poradzi sobie nawet osoba mająca dwie lewe ręce. Po drugie do jego zrobienia potrzeba niewielu rzeczy. Po trzecie - taki pierścionek naprawdę wyczarujesz w pięć minut (nie licząc czasu potrzebnego na wyschnięcie kleju, ale to przecież robi się już samo).

Jak zrobić pleciony pierścionek z rzemyka?

Biżuteria
Która kobieta nie kocha błyskotek? Co jakiś czas miło jest sprawić sobie nowe kolczyki, wisiorek czy pierścionek. Nowa biżuteria nie musi być jednak drogim wydatkiem, który wyczyści portfel. Możesz stworzyć ją własnoręcznie. Oryginalny pierścionek przykuje każde spojrzenie, a ty możesz cieszyć się, że wykonałaś go sama i dzięki temu znacznie częściej możesz sprawiać sobie takie małe przyjemności.