Tag: Zakochanie

zakochana para

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Zauroczenie
Czy byłaś kiedyś w takiej sytuacji, że na widok jakiegoś faceta zaparło ci dech w piersiach? Mógł to być kolega z pracy, sąsiad, chłopak w sklepie spożywczym, kumpel ze szkoły lub spotkany na imprezie. Niezależnie od okoliczności czujesz, że twoje serce zaczyna mocno bić i zaczynasz się zastanawiać co zrobić, aby być bliżej niego i czy - gdyby stworzyć odpowiednią sytuację - on mógłby poczuć to samo do ciebie. A może jest już taki mężczyzna, którego już znasz, a do którego żywisz jakieś głębsze uczucia? Być może to kolega, z którym regularnie się widujesz na różnych spotkaniach towarzyskich lub chłopak, z którym byłaś już nawet na kilku randkach. Problem tkwi w tym, że ty zaczynasz się zakochiwać i boisz się, że stracisz swoją miłość. Co byś zrobiła gdybyś znalazła się w jednej z powyższych sytuacji? Co zrobić, aby chłopak zwrócił na ciebie uwagę, a później oszalał na twoim punkcie? Istnieje 7 podstawowych rzeczy, które kobieta może zrobić, aby rozkochać w sobie mężczyznę.
wieczna miłość

Jak sprawić, by miłość trwała wiecznie?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Kiedy się zakochujemy zwykle sobie myślimy, że stan ten będzie trwał wiecznie i nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia. Jednak, gdy pierwsze emocje opadną a my mamy już pierwszą kłótnię za sobą, zdajemy sobie sprawę, że nasz partner wcale nie jest doskonały. Na początku związku bardzo się staramy, pokazujemy swoją miłość oraz dobrą wolę nawet wówczas, gdy jesteśmy zdenerwowani. Z czasem jest coraz trudniej rozwiązywać problemy, kłótnie są coraz częstsze, czujemy się mniej kochani oraz jesteśmy mniej skłonni do przebaczania partnerowi. W tym momencie zadajemy sobie pytanie, czy jest jakiś sekret wiecznej miłości? Czy jest możliwe życie w wiecznym szczęściu? Odpowiedź na to pytanie brzmi "Tak!". Jednakże, trudniej jest odpowiedzieć na pytanie: Jak to zrobić? Jak mogę stworzyć szczęśliwy związek, który nigdy nie skończy się bolesnym rozstaniem? Pierwszą rzeczą, jaką należy zapamiętać, to fakt, że utrzymanie zdrowego i szczęśliwego związku wymaga wiele pracy i nie stworzy się on sam z siebie - tak samo jak kwiat, który nie urośnie bez wody oraz ziemi. Związki wymagają pielęgnacji, czasu i energii. Często zapominamy że związek składa się z dwóch osób potrzebujących docenienia, wysłuchania i respektu. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na to, aby twoja miłość trwała wiecznie.
dziewczyna

Jak pokazać dziewczynie że ci się podoba?

Przyjaźń a Miłość
Jeśli myślisz o związku z dziewczyną, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok i pokazać, że ci na niej zależy, o to kilka wskazówek które pomogą ci przełamać lody.
zdrowy związek

Jak stworzyć zdrowy związek?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Pomimo, iż istnieje wiele sposobów na stworzenie zdrowych relacji z drugą osobą, to niestety większość par ich nie zna lub całkowicie je ignoruje. Rezultat? Kłótnie, płacz i rozstania. A przecież można tego uniknąć. Jeśli chcesz wiedzieć jak stworzyć zdrowy związek, przeczytaj poniższe wskazówki.
flirtująca para

Jak sprawdzić czy się komuś podobasz?

Zauroczenie
Odrywałaś kiedyś płatki róży, recytując znane „kocha, nie kocha”? Jest to bardzo popularna metoda, której nastolatkowie używają, żeby sprawdzić czy się komuś podobają czy nie. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu większość z nas obrywała płatki kwiatów, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Tak naprawdę nie ma jednak sposobu, aby dowiedzieć się co ktoś do nas czuje (jeśli nie chcemy bezpośrednio o to zapytać, oczywiście). Czasami podczas rozmowy masz wrażenie, że zauważyłaś tą iskrę w jego oku, ale potem jak o tym myślisz, dochodzisz do wniosku, że żadnej iskry tak naprawdę nie było. Najlepszym więc sposobem jest wspomniane zapytanie wprost. Dla niektórych jest to jednak zbyt śmiały krok. Jeśli więc jesteś w takiej niepewnej sytuacji i zadręczasz się dniami i nocami poszukując odpowiedzi na to najbardziej męczące i najtrudniejsze na świecie pytanie to wiedz, że oto nadszedł koniec Twoich męczarni. Poniżej znajdziesz podpowiedzi jak sprawdzić czy się mu podobasz czy nie. Jeśli okaże się, że on ma na Ciebie oko, nie czekaj. Przejmij inicjatywę! Może to na niego czekałaś całe życie?
szczęśliwa para

Jak zbudować trwały związek?

Nowy Związek
Związki bywają różne. Jedne jest bardzo łatwo utrzymać i nie wymaga to jakiejś większej filozofii. Inne natomiast wymagają ciągłej walki o ich utrzymanie. Wiele rzeczy może stanąć na drodze zakochanym ludziom. Różne zbiegi okoliczności mogą doprowadzić do sprzeczek. Zanim się zorientujecie Wasz związek będzie się chylił ku upadkowi Jeśli naprawdę się kochacie nie dopuśćcie do tego, aby małe rzeczy zawładnęły Wami i Waszymi emocjami. Poniżej znajdziecie kilka rad, jak uniknąć rozpadu związku i go umacniać.
miłość?

Jak rozpoznać miłość?

Zakochanie
Często zadajemy sobie pytanie „Czy to miłość?”, jednak nie jest nam łatwo na nie odpowiedzieć. Czasami to, co czujemy do drugiej osoby to tylko zwykłe pożądanie. Niektórzy ludzie zakochują się i odkochują bardzo szybko, podczas gdy inni jeszcze nigdy tak naprawdę się nie zakochali. Możesz czuć się nieco zakłopotana doświadczając uczucia, którego jeszcze nigdy dotąd nie poznałaś. Nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać. Możesz czuć się przytłoczona emocjami i niezrozumieniem spraw, w których uczestniczysz. Zatem, czy to, co was łączy, to miłość? Na to pytanie z pewnością nie jest łatwo odpowiedzieć.
zakochani

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Zauroczenie
Zdobycie dziewczyny swoich marzeń może być bardzo trudne. Jeśli naprawdę jesteś w jakiejś zakochany, będziesz w stanie przekazać jej swoje uczucia nie słowami płynącymi z ust, ale z serca. Zdobycie dziewczyny zależy od tego, jak wiele jesteś w stanie poświęcić, żeby ją w sobie rozkochać. Osoby o słabym charakterze nigdy nie zdobędą wymarzonej dziewczyny.
Para bijąca się poduszkami

Jak zatrzymać lato w związku?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Jesień nadeszła a z nią rozgoryczenie i kiepski humor. Zastanawiamy się więc co zrobić, aby na dłużej zatrzymać atmosferę gorącego, szalonego lata. Wiemy już z pewnością jak zachować wspaniałą opaleniznę czy jak radzić sobie z depresją zimową. Co jednak zrobić, gdy jesień wdziera się do naszego życia uczuciowego i zamienia nasz związek i bezbarwny, monotonny byt pozbawiony radości i energii?

Jak stać się bardziej atrakcyjnym i pożądanym?

Zakochanie
Czy uważasz, że Twój związek nie funkcjonuje tak jak powinien? Czujesz, że oboje oddalacie się od siebie i że już tylko Tobie zależy na utrzymaniu znajomości? A może zaczynasz się z kimś spotykać i chcesz, żeby oszalał na Twoim punkcie? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Zaraz dowiesz się jakie czynniki mają wpływ na Twoją atrakcyjność, podpowiem Ci, co sprawia, że jedni ludzie wydają nam się interesujący i pociągający a inni wręcz przeciwnie. W gruncie rzeczy nie chodzi wcale o Twój wygląd, tylko o sposób w jaki się zachowujesz. Poniżej przedstawiam Ci rady, dzięki którym podbijesz serce wymarzonego partnera, bądź wprowadzisz świeży powiew namiętności do związku już istniejącego. Rady tyczą się zarówno kobiet, jak i mężczyzn.