Tag: Pasta do zębów na pryszcze

pasta do zębów

Jak w nietypowy sposób wykorzystać pastę do zębów?

Środki czyszczące
Czy pasta do zębów służy tylko i wyłącznie do czyszczenia naszych zębów i chronienia ich przed próchnicą i innymi chorobami? Otóż okazuje się, że nie. Jak wiele innych produktów również i pasta do zębów ma swoje niecodzienne zastosowania. Jakie? Lista poniżej.
pasta do zębów

Nietypowe sposoby wykorzystania pasty do zębów

Środki czyszczące
Myślisz, że pasta do zębów służy tylko do higieny jamy ustnej? Przeczytaj tę poradę i przemyśl to jeszcze raz. Za chwilę przekonasz się jak wiele przydatnych zastosowań może mieć tubka zwykłej pasty.
pryszcze

Domowe sposoby na pryszcze

Problemy Dermatologiczne
Pryszcze są najczęściej wynikiem zapchanych porów i bakterii. Aby uniknąć powstawania pryszczy musisz regularnie oczyszczać skórę i ją złuszczać. Jeśli już masz na twarzy jakieś pryszcze, należy pozbyć się ich jak najszybciej. Oto kilka domowych sposobów na to, jak szybko i bezproblemowo  wyleczyć pryszcze.
pasta do zębów

Siedem niezwykłych zastosowań pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów chroni zęby przed próchnicą, a tym samym ich wypadaniem. Sprawia, że kwalifikujesz się do pocałunków, które w innym wypadku by cię ominęły. Upewnia cię również w przekonaniu, że poranny sok pomarańczowy należy wypić przed szczotkowaniem. Jednak pasta do zębów posiada również inne zastosowania. Może pomóc ci zaoszczędzić pieniądze, sprawić, że będziesz jeszcze lepszym współlokatorem oraz uratować płyty TLC czy Alanis Morissette. Poniżej znajdziesz niezwykłe zastosowania pasty do zębów.
pasta do zębów

Pielęgnacja urody pastą do zębów

Pielęgnacja skóry
Przekonaliśmy was już, że pasta do zębów to środek, który można zastosować na wiele sposobów? Okazuje się również, że można wykorzystać ją jako kosmetyk, z licznymi korzyściami dla naszej urody.

Jak pozbyć się pryszczy w jeden dzień?

Trądzik
Chyba nie ma na świecie osoby, u której nie pojawiły się na twarzy pryszcze. Ci, którzy borykają się z tzw. cerą trądzikową wiedzą, jak doskonale sobie z nimi radzić. A co w wypadku, jeśli pojawił się jeden w najbardziej widocznym miejscu, np. na czole albo policzku? Można łatwo i błyskawicznie się go pozbyć w ciągu kilku godzin. Nie potrzebujesz do tego leków z apteki, ponieważ warto sięgnąć po sprawdzone metody, aby skutecznie go zamaskować. Jak pozbyć się pryszcza w jeden dzień? Jak wykorzystać w tym celu miód, pastę do zębów i aspirynę?


Podobne porady

tuszowanie pryszczy

Jak zatuszować pryszcze?

Problemy z cerą
Każdy z nas miał kiedyś choćby jednego pryszcza i każdy chciał go ukryć. Nie zawsze jest to proste, ale z pewnością da się zrobić. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zatuszować pryszcze.
Likwidowanie pryszczy

Jak zlikwidować pryszcze w jeden dzień?

Trądzik

Jest kilka sposobów na pozbycie się pryszczy w jeden dzień. Większość z nich to metody całkowicie naturalne, dzięki którym zapobiegniesz dalszemu rozwojowi wyprysków na skórze. Przeczytaj poniższe wskazówki, a odkryjesz jak szybko pozbyć się niechcianych krostek.

pryszcze

Kilka mitów na temat pryszczy

Problemy Dermatologiczne
Istnieje wiele nieporozumień dotyczących przyczyn pojawiania się pryszczy i trądziku. Zrozumienie prawdziwego powodu często wiąże się z rozróżnieniem faktów od fikcji. Okazuje się, że większość czynników, które obarczamy winą za pojawianie się pryszczy, nie ma tak naprawdę nic wspólnego z naszym problemem.