Tag: Suknia ślubna retro

Wesele retro

Jak zorganizować wesele w stylu retro?

Wesele Retro
Od wiktoriańskich białych fartuchów do antycznych koronkowych sukni, ślub w stylu vintage oddaje istotę przepychu, elegancji i historii. Obecnie pójście w kierunku ślubu w stylu vintage łączy ze sobą piękno i urok minionych trendów w modzie. W dodatku.. czy nie słyszałaś, że wybór sukni ślubnej w stylu retro przynosi szczęście rumieniącej się pannie młodej?


Podobne porady

Suknia ślubna

Jak dobrać suknię ślubną do figury?

Suknia Ślubna
Niebawem zostaniesz panną młodą i nie wiesz jaką suknie wybrać? To jeden z najpowszechniejszych dylematów wielu kobiet i nie jednej z nas spędził sen z powiek. Chcemy, by ten szczególny dzień, jakim jest ślub przebiegł idealnie. Chyba nie ma nic egoistycznego w tym, że pragniemy wyglądać pięknie i wzbudzać zachwyt. Już teraz możesz się dowiedzieć, w jaki sposób dobrać suknie ślubną do sylwetki i wyglądać tego dnia olśniewająco.
suknia ślubna

Wybór sukni ślubnej

Suknia Ślubna
Każda z nas chce być tą najpiękniejszą Panną Młodą i każda z nas marzy o bajkowej sukni, którą będą się wszyscy zachwycać, a koleżanki zazdrościć. Jak jednak dobrać suknię ślubną do figury, aby nie uzyskać efektu odwrotnego, niż zamierzony? Oto kilka przydatnych rad doświadczonej stylistki.
suknia ślubna

Jaką suknię ślubną wybrać?

Suknia Ślubna
Jeśli nie chcesz usłyszeć, jak twoje koleżanki szepczą sobie do ucha: „Ona nie powinna tego założyć”, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki temu dowiesz się jaki fason i odcień pasuje do ciebie najbardziej. Uchronisz się przed najczęściej popełnianymi błędami i nieprzyjemnymi spojrzeniami. Warto wiedzieć, że nie każda piękna suknia ślubna będzie dobrze wyglądała na tobie. Poniżej znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym dopasujesz do siebie suknię ślubną.
suknia ślubna

Jak wybrać suknię ślubną?

Specjalne okazje
Gratulację z okazji ślubu! Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, o której pomyślałaś przygotowując się do tego wydarzenia była suknia. Ślub to wyjątkowy moment, w którym para decyduje się na dalsze życie razem. Tego dnia panna młoda powinna wyglądać olśniewająco. Podstawą jest odpowiednio dobrana suknia. W tym artykule znajdziesz wskazówki jak wybrać suknię ślubną.
Przechowywanie sukni ślubnej

Jak przechowywać suknię ślubną?

Ślubna Suknia
Po tym jak pokonałaś drogę do ołtarza, tańczyłaś całą noc i udałaś się na nocny spoczynek - nie odwracaj się teraz plecami do swojej sukni ślubnej. Dołącz do wielu innych panien młodych, które po prostu nie mogą rozstać się ze znaczeniem, jakie ma dla nich ich suknia ślubna i chcą mieć pewność, że zachowa ona swą barwę, teksturę i formę. Do tego zadania, można szukać profesjonalnej pomocy lub zrobić to samodzielnie. Jeśli chcesz zachować pamięć o tym szczególnym dniu żywą, trzeba będzie rozważyć sposoby, w jaki sposób przechowywać swoją suknię ślubną. Kilka rzeczy do rozważenia to:
Suknie ślubne moda 2013

Jak wybrać odpowiednią suknię ślubną?

Suknia Ślubna
Wybór sukni ślubnej to dla wielu panien młodych najważniejszy element przygotowań do ślubu. Jak zatem wybrać odpowiednią dla siebie kreację? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej!