Tag: Namiot bezcieniowy forum

Namiot bezcieniowy

Jak zrobić namiot bezcieniowy?

Fotografia Artystyczna
Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na namiot bezcieniowy możesz zrobić go sobie sam i uzyskać takie same rezultaty. Ceny namiotów bezcieniowych są dość wygórowane, zwłaszcza, że składają się z materiału i kilku lampek. Dlatego, jeśli nie masz nadmiaru pieniędzy dowiedz się jak zrobić taki namiot z materiałów, które zapewne masz w domu.


Podobne porady

namiot

Jak wybrać namiot?

Pola namiotowe
Namioty można kupić w każdym rozmiarze i kolorze. Ten najlepszy na świecie dla kogoś, niekoniecznie będzie najlepszy dla Ciebie. Nie daj się zwieść. Możesz oczywiście polegać na opinii znajomych, ale i tak ostateczna decyzja należy do Ciebie. Oto kilka rad, jak wybrać odpowiedni namiot idealny do naszych potrzeb.
namioty

Co zabrać pod namiot?

Inne typy podróży
Nocowanie pod namiotem nie jest już może tak popularne jak kiedyś, jednak warto wrócić do tej formy noclegu, ponieważ miejsce na polu namiotowym jest tanie, a obecne warunku są dużo lepsze od tych, które większość z nas pamięta. Obecnie sanitariaty na polach są z reguły wyremontowane i już nikt nie powinien obwiać się z nich korzystać. Co więcej campingi i pola namiotowe stają się coraz bardziej nowoczesne i można znaleźć na nich szereg udogodnień, np. bezprzewodowy Internet. Niezależnie jednak od tego jak wygodne są miejsca namiotowe, należy pamiętać o kilku drobiazgach bez których obóz się nie uda.
Nastolatki na biwaku.

Jak zareagować, gdy dziecko chce jechać pod namiot?

Wakacje nastolatka
Niestety, nasze kochane, małe pociechy nieustannie się rozwijają i dojrzewają. Procesu dorastania nie jest w stanie powstrzymać żaden z rodziców;,choć z pewnością większość z nas czasami by tego chciała. Przychodzi dzień, w którym zaczynamy zauważać, że nasze dziecko stało się już nastolatkiem. Zaczyna wkraczać w dorosły świat oraz szybko stara się usamodzielnić. Jako rozsądni rodzice powinniśmy umieć wysłuchać nasze dziecko i postarać się zrozumieć jego potrzeby. Któregoś pięknego dnia z pewnością oświadczy nam, że jedzie na biwak. Jak zareagować? Czy pozwolić na wyjazd? Jak pomóc mu przygotować się do wyjazdu pod namiot?
namiot dla kota

Jak zrobić namiot dla kota ze starej koszulki?

Akcesoria dla Kotów
Każdy kotek musi mieć w domu spokojne miejsce, w którym zaszyje się, by wypocząć i podrzemać. Zresztą bardzo często koty same sobie takie miejsce znajdują, co nie zawsze jest na rękę innym domownikom. Wtedy warto zaproponować kotu inny zaciszny kącik. I wcale nie musisz kupować w sklepie legowiska czy budki. Wystarczy naprawdę chwila, by samemu stworzyć przytulny namiot dla kota. Zrobisz go ze starego t-shirta, kartonu i drucianych wieszaków.

Co zabrać na wakacje pod namiot?

Inne typy podróży
Wybierasz się po raz pierwszy na wakacje pod namiot i zupełnie nie masz pomysłu, co ze sobą zabrać? Po pierwsze przygotuj duży plecak lub walizkę, do których powkładasz potrzebne rzeczy. Oto lista, na której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na wypad pod namiot.