Tag: Dekoracja stołu wielkanocnego

wielkanoc, dekoracja

Jak samodzielnie wykonać dekoracje wielkanocne?

Dekoracje Wielkanocne
Dekoracje są niezwykle ważną częścią wielkanocnego stołu. Chyba każdy z nas nie wyobraża sobie Świąt Wielkanocnych bez kurczaczka czy też świątecznej palmy. Jak pięknie ustroić wielkanocny stół i dom? Dowiesz się czytając ten artykuł.
stroik na Wielkanoc

Jak zrobić stroik na stół wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Ten stroik wielkanocny ma postać pięknego bukietu umieszczonego w wazonie pełnym pisanek. To doskonała dekoracja wielkanocnego stołu i świetny sposób na wykorzystanie jajek uparcie barwionych przez najmłodszych członków rodziny. O szczegółach tego projektu przeczytasz poniżej.
winietka na stół wielkanocny

Jak zrobić winietkę na stół wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Organizujesz śniadanie wielkanocne dla całej rodziny? Pewnie szukasz inspirujących dekoracji stołu na Wielkanoc. Jednym z pomysłów mogą być oryginalne, pasujące do okazji winietki wielkanocne. Pamiętaj jednak, że ich przygotowaniem musisz zająć się nieco wcześniej. Trawa potrzebuje bowiem około tygodnia czasu, żeby urosnąć.
stroik wielkanocny z patery

Jak udekorować stół na Wielkanoc? Stroik z patery

Dekoracje Wielkanocne
Dekorując stół wielkanocny możemy wykorzystać wiele różnych motywów. Jedno wiadomo na pewno – nie może na nim zabraknąć pisanek, najlepiej tych robionych własnoręcznie. Modnym akcentem w dekoracjach na Wielkanoc jest obecnie motyw gniazdka. Można wykorzystać je do zrobienia stroika wielkanocnego w postaci patery. Szczegóły poniżej.