Tag: Jak samemu zrobić kartkę urodzinową

Urodziny, kartka urodzinowa

Jak zrobić kartkę urodzinową?

Kartki Urodzinowe
Kartka urodzinowa to chyba najpopularniejszy dodatek do prezentu, ale zarazem wspaniała pamiątka. Najlepiej prezentują się kartki wykonane własnoręcznie- widać ile pracy włożyliśmy aby je zrobić. Jeśli chcesz samodzielnie zrobić kartkę urodzinową- ten artykuł jest dla Ciebie!


Podobne porady

Jak zrobić kartki okolicznościowe ze skrawków papierowych?

Kartki Bożonarodzeniowe
Jeśli posiadasz duże ilości kolorowych resztek papieru lub makulatury, nie wyrzucaj ich. Mogą przydać się jako tworzywo do wykonania ciekawych kartek okolicznościowych. Poniżej podpowiemy ci, jak je zrobić.
kartka kot

Jak zrobić kartkę okolicznościową w kształcie kota?

Kartki na Dzień Matki
Jeżeli chcesz zrobić coś niespotykanego dla swojej ukochanej mamy lub innej bliskiej osoby proponuję kartkę w kształcie kota. Może przy jej wykonaniu pomagać ci dziecko. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
urodziny, przyjęcie

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe?

Imprezy Urodzinowe
Przyjęcie urodzinowe jest bardzo ważną imprezą okolicznościową, na której spotykają się znajomi i rodzina. Wiele osób jednak nie wie jak do tego przyjęcia się przygotować. Zastanawiają się bezustannie jakie menu przygotować, jaką muzykę dobrać. Jeśli nie wiesz jak zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe, przeczytaj ten artykuł.
kartka z liśćmi

Jak zrobić jesienną kartkę z liśćmi?

Wyroby z papieru
W niniejszym artykule znajdziesz instrukcję jak zrobić jesienną kartkę pocztową. Jeśli jesteś jeszcze z tych osób, które mimo rozwijającym się wciąż sposobom komunikacji mobilnej lubią od czasu do czasu napisać odręcznie do kogoś kilka słów to kartka dla Ciebie jak znalazł. A może zainspirujesz się i postanowisz zrobić taką kartkę specjalnie dla kogoś?
Kartki z całego świata

Jak zrobić niespodziankę urodzinową - kartki z całego świata?

Życzenia Urodzinowe
Co roku tego samego dnia ktoś z naszych bliskich obchodzi urodziny. Te same życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności wypisane na ładnej kartce i okraszone przyjemnym prezentem - to wszystko, na co możemy liczyć. Co by się stało, gdyby tym razem życzenia wyglądały nieco inaczej? Gdyby zamiast ulotek z Pizzy Hut i Rossmana, nasza ukochana osoba znalazła w skrzynce życzenia, które specjalnie dla niej nadejdą z całego świata? Do dzieła! Zaskoczmy ukochaną osobę niezwykłą niespodzianką!
girlanda urodzinowa

Jak zrobić girlandę urodzinową ze słomek?

Dekoracje Urodzinowe
Zbliżają się urodziny twojego dziecka? Jeśli organizujesz je w domu, zadbaj nie tylko o atrakcyjne menu, kreatywne zabawy, wesołą muzykę, ale również o kolorowe dekoracje. Każde dziecko przecież uwielbia kolory. Taka wielobarwna girlanda urodzinowa zrobiona ze słomek do napojów na pewno spodoba się zarówno jubilatowi, jak i jego gościom. Koniecznie zaproś dziecko do wspólnej pracy. Z wykonaniem girlandy ze słomek poradzi sobie już kilkulatek.

Jak zrobić girlandę z mini czapeczek urodzinowych?

Imprezy Urodzinowe
Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe, czy to dla dzieci, czy dla dorosłych i nie masz pomysłu na dekorację, stwórz oryginalną girlandę z mini czapeczek urodzinowych. Jest to prosty sposób na ciekawą ozdobę, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym imprezowiczom. Dodatkowo nie zajmie ci to wiele czasu, a efekt na pewno cię zadowoli.