Tag: Obwisła skóra na udach

Jędrne ciało

Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu?

Utrzymanie Wagi
Gdy tracisz sporo na wadze jesteś bardzo podekscytowana. Nie spodziewasz się nawet niezbyt miłej niespodzianki w postaci skóry, która nie zniknęła w tym samym tempie, co tłuszczyk. Ten problem pojawia się niezwykle często, gdy chudniesz zbyt szybko. Nie martw się jednak - na ten problem znajduje się również rozwiązanie a ja mam dla ciebie kilka porad jak sobie z nim poradzić.
Dziewczyna na plaży

Jak uelastycznić skórę po odchudzaniu?·

Utrzymanie Wagi
Oczywiście, nie myślałaś o tym, że po odchudzaniu twoja skóra będzie luźniejsza i bardziej wisząca, jednak się nie martw - są na nią sposoby. Najgorsze - czyli odchudzanie masz już za sobą. Dowiedz się teraz jak zmniejszyć nadmiar skóry i do dzieła!
obwisła skóra

Obwisła skóra - naturalne środki zaradcze

Pielęgnacja skóry
Wszyscy chcemy mieć młodzieńczy wygląd, zdrową i gładką skórę. Starszy wiek, przybieranie, albo nagła utrata wagi,powodują, że nasza skóra staje się coraz bardziej obwisła. Ale te czynniki nie są całkowicie odpowiedzialne za wygląd naszej skóry. Za wygląd i kondycję skóry odpowiadają również: nasz styl życia, oraz pokarmy, które spożywamy. Nie da się całkowicie przywrócić dawnej jędrności skóry, ale można znacznie poprawić jej wygląd. Oto kilka przykładów naturalnych sposobów jak zapobiec utracie kolagenu i elastyny.


Podobne porady

jędrna skóra po odchudzaniu

Jak sprawić aby skóra była jędrna po odchudzaniu?

Pielęgnacja skóry
Kiedy gubisz zbędne kilogramy często zdarza się, że jako niechciana pamiątka pozostaje po nich nadmiar wyciągniętej skóry. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak tego uniknąć.
motylki na ramionach

Wiotkie ramiona - jak sobie z nimi radzić?

Zabiegi na ciało
Po 40. roku życia nasze ciało gwałtownie traci jędrność. Skóra ramion z wiekiem staje się coraz bardziej luźna i pojawiają się tzw. motylki. Odpowiedzialność za to ponoszą: wiotczenie mięśni i naturalny proces utraty wody i jędrności. Nie bez znaczenia jest też gwałtowne i radykalne odchudzanie się. Ty również masz problem z motylkami? Używanie ujędrniającego balsamu to nie wszystko. Zadbaj też o odpowiednią dietę i nie zapomnij o ruchu.