Tag: Obwisła skóra na udach

Jędrne ciało

Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu?

Utrzymanie Wagi
Gdy tracisz sporo na wadze jesteś bardzo podekscytowana. Nie spodziewasz się nawet niezbyt miłej niespodzianki w postaci skóry, która nie zniknęła w tym samym tempie, co tłuszczyk. Ten problem pojawia się niezwykle często, gdy chudniesz zbyt szybko. Nie martw się jednak - na ten problem znajduje się również rozwiązanie a ja mam dla ciebie kilka porad jak sobie z nim poradzić.
Dziewczyna na plaży

Jak uelastycznić skórę po odchudzaniu?·

Utrzymanie Wagi
Oczywiście, nie myślałaś o tym, że po odchudzaniu twoja skóra będzie luźniejsza i bardziej wisząca, jednak się nie martw - są na nią sposoby. Najgorsze - czyli odchudzanie masz już za sobą. Dowiedz się teraz jak zmniejszyć nadmiar skóry i do dzieła!
obwisła skóra

Obwisła skóra - naturalne środki zaradcze

Pielęgnacja skóry
Wszyscy chcemy mieć młodzieńczy wygląd, zdrową i gładką skórę. Starszy wiek, przybieranie, albo nagła utrata wagi,powodują, że nasza skóra staje się coraz bardziej obwisła. Ale te czynniki nie są całkowicie odpowiedzialne za wygląd naszej skóry. Za wygląd i kondycję skóry odpowiadają również: nasz styl życia, oraz pokarmy, które spożywamy. Nie da się całkowicie przywrócić dawnej jędrności skóry, ale można znacznie poprawić jej wygląd. Oto kilka przykładów naturalnych sposobów jak zapobiec utracie kolagenu i elastyny.