Tag: Toczek z woalką

toczek z woalką

Jak zrobić toczek?

Robienie biżuterii
Toczki znów są bardzo modne. Na nasze szczęście powróciły do sklepów i pojawiają się na naszych głowach. I dobrze, bo są naprawdę piękną ozdobą. Niestety są one wciąż dość drogie, zwłaszcza te z woalką. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić sobie toczek samemu w domu. To bardzo proste. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zrobić idealny, piękny toczek.
Toczek z woalką

Jak zrobić toczek z woalką?

Akcesoria
Toczek z woalką to coś, czego pragnie prawdziwa zwolenniczka stylu retro i vintage. Niestety toczki nie są obecnie zbytnio popularne, więc trudno je kupić w sklepie, a jeśli są to wyłącznie toczki weselne. Dlatego najprostszym i najtańszym sposobem ich pozyskania będzie ich własnoręczne uczycie. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.
Toczek ślubny retro

Jak zrobić toczek na ślub?

Welony i Diademy
Zrobienie toczka ślubnego może być tak samo proste jak jego zakup. Plus jest taki, że toczki ślubne są bardzo drogie zaś materiały do ich zrobienia można dostać za niewielką sumę. Jeśli chcesz jak najmniej wydać na swój ślub skorzystaj z mojej propozycji. Oczywiście nie musisz robić identycznego toczka, ważne, abyś się po prostu zainspirowała. Powodzenia!
toczek z kokardką

Jak zrobić toczek z kokardką?·

Trendy w modzie
Odpowiedni toczek może być prawdziwą ozdobą głowy. Okazji do założenia takiego toczka jest wiele, ale główną z nich jest ślub. Toczek na głowie panny młodej wygląda przepięknie. Jeśli i ty chcesz mieć na swojej głowie taką ozdobę, masz chwilę czasu i chęci możesz go sobie zrobić sama. Prosty toczek z kokardką i woalką świetnie uzupełni prostą, piękną sukienkę.