Tag: Organizacja czasu wolnego

organizacja czasu

Jak dysponować czasem?

Stres w Pracy
Wiele osób cierpi na chroniczny brak czasu. Czasu jest jednak pod dostatkiem, tylko my nieumiejętnie nim dysponujemy. Aby w pełni korzystać z życia musisz się nauczyć planować swój czas z rozsądkiem. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Jak znaleźć więcej czasu?

Pomysły na Czas Wolny
Na pewno często masz takie wrażenie, że doba powinna mieć więcej godzin, aby móc zrobić wszystko, co mamy zaplanowane. Niestety jest to nierealne, ale dzięki dobremu gospodarowaniu czasem, możemy go znaleźć więcej.


Podobne porady

zarządzanie czasem

Jak zarządzać czasem?

Dobre Nawyki w Pracy
Dzień wydaje ci się za krótki na wykonanie wszystkich zaplanowanych zadań, bo zwyczajnie brakuj ci czasu. Pomocne mogą być poniższe porady, które nauczą cię jak efektywnie zarządzać czasem.
przemęczenie

Jak skutecznie zarządzać czasem?

Organizacja Pracy
Czas jest naszym skarbem, niestety zbyt często się zdarza, że bezmyślnie go trwonimy. Jak często mówimy potem, że doba jest zdecydowanie za krótka. Ile razy opowiadamy naszym znajomym, że na nic nie mamy czasu, że jesteśmy zalatani i daleko w tyle z pracą? Musimy wygospodarować cenne godziny już od teraz, już od tego momentu zwracajmy baczną uwagę na każdą chwilę, która do tej pory umykała niezauważenie.
czas

Jak nie marnować czasu?

Inne zainteresowania
Wróciłaś do pracy po urlopie wychowawczym. Nie na cały etat, tylko na trzy czwarte, teoretycznie powinnaś mieć zatem więcej czasu. Jednak teoria mija się z praktyką. Kiedyś pracowałaś więcej, a mimo to miałaś czas na kosmetyczkę, spacery, w weekendy chodziłaś do kina i na wystawy. Żyłaś ciekawiej. Chociaż twoje koleżanki pracują dłużej i też mają dzieci, to znajdują chwilę na siłownię albo spotkanie. Stwierdzasz, że ewidentnie coś jest nie tak. Ale nie wiesz co. Jakoś nie umiesz wygospodarować czasu na wspólne spacery z dzieckiem, wciąż jest coś do roboty, wszystko jest pilne i na wczoraj.