Tag: Mała łazienka w bloku

mała łazienka

Jak powiększyć małą łazienkę?

Planowanie aranżacji wnętrz
Wiele osób, zwłaszcza mieszkających w blokach ma małe łazienki. Niestety nie da się ich fizycznie powiększyć, ale można sprawić, że będą wydawały się być większe niż są w rzeczywistości. Poniżej znajdziesz kilka porad co zrobić, aby twoja mała łazienka wydawała się być optycznie większa.
mała łazienka

Jak zyskać więcej przestrzeni w małej łazience?

Aranżacja wnętrz
Dla wielu z nas łazienka jest swoistym sanktuarium. Jest też miejscem, w którym dużo się dzieje w ciągu dnia. Jest to ponadto teren, w którym dbamy o naszą higienę osobistą. Jeśli Twoja łazienka tonie w żelach, balsamach, płynach, perfumach i wielu innych kosmetykach, warto zainterweniować. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń nie tylko pozwoli Ci pomieścić wszystkie łazienkowe specyfiki, ale również umiejętnie je ukryć, aby łazienka nie wyglądała na 'przeładowaną', zwłaszcza, gdy jest mała.
mała łazienka

Jak zaaranżować małą łazienkę?

Aranżacja wnętrz
Masz małą łazienkę i nie wiesz jak zorganizować w niej miejsce? Potrzebujesz pomysłów na różne schowki na kosmetyki, ręczniki i inne różne potrzebne w łazience rzeczy? Nie sztuka zastawić całą łazienkę szafeczkami i półeczkami, czyli po prostu ją zagracić. A gdzie wolna przestrzeń? Ona też powinna się gdzieś znaleźć, nawet w małej łazience. Jak więc zaaranżować małą łazienkę gustownie i elegancko, aby nie przedobrzyć? Wiadomo, że każda łazienka jest inna, ale mam nadzieję, że poniższe pomysły Cię zainspirują do zrobienia czegoś fajnego u siebie.
mała łazienka

Jak optycznie powiększyć małą łazienkę?·

Planowanie aranżacji wnętrz
O ile nie mieszkasz w willi z luksusową, olbrzymią łaźnią i garderobą, prawdopodobnie zależy ci na tym, by twoja łazienka wyglądała na jak największą i była w stanie pomieścić możliwie maksymalną ilość rzeczy. Niezależnie od stylu, w którym urządzasz łazienkę, nie zmienisz jej rozmiarów. Jednak z pomocą kilku optycznych sztuczek, odpowiednio dobranych kolorów i właściwego oświetlenia, możesz sprawić, że będzie ona wydawać się znacznie większa, niż jest w rzeczywistości. Jakie to sztuczki? Dowiesz się poniżej.

Jak zrobić gazetnik do łazienki?

Stolarstwo
Poniżej przedstawiam pomysł wykonania gazetnika do małej łazienki, który prawie w ogóle nie zajmuje miejsca. Jedynym jego minusem jest to, że nie pomieści on takiej ilości gazet jak tradycyjne gazetniki, jednak nie powinien to być problem. Po prostu należy wyrzucić stare, przeczytane gazety i zastąpić je nowymi.


Podobne porady

Mała łazienka

Jak urządzić małą łazienkę w bloku?

Aranżacja wnętrz
Jeśli twoja łazienka została okrzyknięta mianem najmniejszego pomieszczenia w domu nie przejmuj się. Są sposoby, żeby temu zaradzić. Może nie da się powiększyć jej metrażu ale z pewnością da się powiększyć ją wizualnie i zrobić z niej jak najbardziej praktyczne miejsce. W tym celu użyjemy kilku technik urządzania i dekorowania wnętrz. Dzięki temu łazienka będzie sprawiać wrażenie większej mimo tego samego metrażu.