Tag: Udka z grilla marynata

Grillowane udka z kurczaka

Jak zrobić grillowane udka z kurczaka?

Potrawy z grilla
Piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na słońcu i grillowaniu. A czy jest coś lepszego niż soczyste, grillowane udka z kurczaka? Poniżej znajdziesz przepis na kurczaka z grilla.
Udka kurczaka z grilla

Jak zrobić udka z kurczaka na grillu?

Potrawy z grilla
Udka z kurczaka na grillu to bardzo wykwintne danie. Są one pozbawione tłuszczu i dlatego są zdrowe. Grillowane i jedzone w ogrodzie smakują rewelacyjnie.

Jak zrobić grillowane udka z kurczaka w sosie tabasco?

Dania z drobiu
Grillowane udka z kurczaka w sosie tabasco to wyśmienite danie na sobotni wieczór. Podane z kuflem dobrego piwa wprowadzą wszystkich w doskonały nastrój. Wieczór z przyjaciółmi będzie niezapomniany.
Szaszłyki satay z kurczaka

Jak zrobić szaszłyki satay z kurczaka?

Potrawy z grilla
Satay (sate) to danie bardzo popularne w Azji Południowo-Wschodniej, składające się z kawałków mięsa (dowolnego rodzaju), nadzianych na bambusowe patyczki a następnie grillowane nad ogniskiem. Satay czyli najprościej mówiąc szaszłyki mięsne podawane są z ostrymi sosami. Poniżej znajdziesz przepis na to pyszne danie orientalne.
udka z grilla

Jak zrobić udka z grilla?

Potrawy z grilla
To z całą pewnością jedne z najlepszych grillowanych udek z kurczaka, jakie jadłam. Za przepis na tę marynatę wielu dałoby się zabić. Odpowiednio pikantne, soczyste, podsmażone na grillu udka to danie, po którym naprawdę chce się „palce lizać”. Podbije ono serce nie tylko twoje, ale i pozostałych uczestników imprezy.
marynata do udek z kurczaka

Jak zrobić marynatę do udek z kurczaka?

Dania z drobiu
Szukasz idealnej marynaty do udek z kurczaka? To dobry adres. Słodko-ostra, idealnie podkreślająca smak mięsa, doskonała jako sos. Dzięki tej marynacie udka z kurczaka staną się daniem numer jeden w twoim domu. Najlepiej smakują upieczone w piekarniku lub na grillu i podawane z ryżem. Przepis na marynatę zamieszczam poniżej.


Podobne porady

Grillowane udka z kurczaka

Jak zrobić udka pieczone na grillu?

Dania z drobiu
Udka pieczone na grillu są bardzo soczyste i delikatne, a skórka jest chrupiąca. Doskonałe połączenie przypraw sprawia, że trudno oprzeć się tej potrawie. Marynata jest bardzo prosta w przygotowania i nie wymaga wiele wysiłku. Danie idealnie nadaje się na spotkania z rodziną i znajomymi organizowane na świeżym powietrzu. Poniżej znajdziecie doskonały, sprawdzony przepis na wyśmienite udka z kurczaka, które zachwycą niejedną osobę.