Tag: Dobre zachowanie w miejscach publicznych

dobre maniery

Jak zachowywać się w towarzystwie?

Dobre maniery
Dobre maniery to nasza wizytówka. Z zachowania danej osoby można bardzo wiele wyczytać, ponieważ nasze zachowanie to nieodłączna część osobowości, a także styl bycia. Niezależnie od tego w jakim towarzystwie przebywamy, powinniśmy pamiętać o dobrych manierach. Poniżej znajdziesz kilka porad na temat dobrego zachowania.
gafa w towarzystwie

Jak uniknąć „gafy” w towarzystwie?

Savoir vivre
Często w towarzystwie zdarza nam się całkiem nieświadomie powiedzieć coś nieodpowiedniego. Taka sytuacja bywa krępująca, a my nie wiemy co w tym wypadku zrobić. Takich sytuacji nie da się przewidzieć i trudno je kontrolować. Jak uniknąć popełnienia owej „gafy”? Dowiesz się czytając ten artykuł.


Podobne porady

puszczanie bąków

6 powodów dla których powinno się puszczać bąki

Choroby Układu Pokarmowego
Kultura i wzajemna uprzejmość mów nam, by unikać puszczania bąków w miejscach publicznych. Jako dzieci puszczaliśmy bąki wraz z rówieśnikami, a jako dorośli zmuszamy się do wstrzymywania. Prawda jest taka, że nie ważne jak bardzo się staramy jest to niemożliwe. Jeśli dbasz o swoje zdrowie, nie należy się powstrzymywać. Według nauki, puszczanie wiatrów czy też bąków jest naturalną funkcja organizmu i nie powinniśmy jej powstrzymywać. Oto kilka korzyści z puszczania bąków.