Tutaj jesteś: tag > Jak zachować młodość
Tag Jak zachować młodość (6)
starszy człowiek
/5
Jak zachować młodość?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas chciałby być wiecznie młody. To właśnie w tym okresie nasze ciało jest pełne życia, radości oraz sił witalnych. Młodość kojarzy nam się z życiem. Jednakże czy starość musi być...   czytaj więcej »
czerwone warzywa
/5
Warzywa i owoce odmładzające - krótki poradnik
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Mało kto wie, że czerwone oraz fioletowe warzywa i owoce działają jak lifting. Intensywna barwa w odcieniu czerwieni, fioletu lub granatu to znak, że produkt jest bogaty w antocyjany....   czytaj więcej »
1.0000/5
13 codziennych nawyków, które cię postarzają
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Czy wyglądasz na więcej lat niż masz w rzeczywistości? Jeśli nie podoba ci się to co widzisz w lustrze to może nadeszła odpowiednia chwila aby przeanalizować swoje codzienne nawyki. To co...   czytaj więcej »
wieczna młodość
/5
Do czego posuwają się ci, którzy chcą zatrzymać czas?
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Nikt nie chce się zestarzeć. Chcielibyśmy, aby nasza uroda i młode ciało pozostało z nami na zawsze, abyśmy zawsze mogli pójść do klubu, do którego chodziliśmy kiedy mieliśmy po 20 lat,...   czytaj więcej »
młodość
5.0000/5
Najlepsze produkty na naturalne odmłodzenie organizmu
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Starzenie się to nieubłagalny fakt z którym każde z nas musi się zmierzyć, ponieważ każdego dnia, każdej minuty i sekundy jesteśmy starsi. Jednak to nie musi znacznie wpłynąć na nasz sposób...   czytaj więcej »
młodość
/5
Najlepsze pokarmy zapobiegające starzeniu się
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Ogólne wytyczne dla diety zapobiegającej starzeniu to: jedzenie dużej ilości produktów pełnoziarnistych, tłustych ryb i świeżych owoców i warzyw, a także obniżenie spożycia soli i cukru....   czytaj więcej »
Podobne porady
Świadczenie przedemerytalne.
/5
Jak uzyskać świadczenie przedemerytalne?
redaktor: szpilunia, specjalista Tipy.pl
Czasami zdarza się, że z winy pracodawcy stracimy pracę. Nie możemy znaleźć nowego miejsca pracy, ale mamy określony staż (przepracowaną określoną liczbę lat). Jednak jeszcze nie należy nam...   czytaj więcej »
odchudzanie
/5
Jak uniknąć przyrostu masy ciała?
redaktor: dominika_d, ekspert Tipy.pl
Wraz z wiekiem metabolizm zwalnia, przez to ciężej jest utrzymać szczupłą sylwetkę. Błędem jest jednak zrzucanie całej winy na wiek i przemianę materii. Zamiast tego należy włożyć odrobinę...   czytaj więcej »
życie na emeryturze
5.0000/5
Jak cieszyć się życiem na emeryturze?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Tak się składa, że właśnie przechodzicie na emeryturę i nie chcecie stracić radości z życia? Warto też pomyśleć o tych sprawach, na które wcześniej nie mieliście czasu. Teraz będziecie...   czytaj więcej »
praca na emeryturze
/5
Ile można dorobić na emeryturze?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Przejście na emeryturę nie musi kończyć twojej kariery. Na szczęście istnieje wiele możliwości dodatkowego zarobku, nawet w stanie zawodowego spoczynku. W większości przypadków obowiązują...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.