Tag: Opuchnięte powieki

ogórek na oczy

Sposoby na spuchnięte oczy

Problemy z cerą
Lato i wysokie temperatury sprzyjają obrzękom. Do tego mała ilość godzin snu oraz opalanie twarzy sprawia, ze wstajemy rano z podpuchniętymi górnymi i dolnymi powiekami. Kremy i żele pod oczy nie skutkują. Złości Cię przykrywanie spuchniętych oczu ciężkim makijażem lub okularami przeciwsłonecznymi? Oto kilka porad które pomogą Ci się uporać z tym problemem nie wydając pieniędzy na kosmetyki i krople do oczu.
okład z herbaty

Domowe sposoby na podpuchnięte oczy

Zabiegi na twarz
Budzisz się rano, a twoje oczy są tak opuchnięte, że z trudem widzisz świat? Nieprzespana noc, długie godziny spędzone przed komputerem, zapalenie zatok, alergia – wszystko to sprawia, że twoje powieki są podpuchnięte, a oczy zaczerwienione. W większości przypadków jest to chwilowa dolegliwość, którą można skutecznie leczyć domowymi sposobami. Jakie to sposoby? Dowiesz się poniżej.
opuchnięte powieki

Domowe sposoby na opuchnięte powieki i cienie pod oczami

Maseczki Domowe
Jeśli ty też budzisz się rano z opuchniętymi powiekami i podkrążonymi oczami, doskonale rozumiesz rozpacz, która dopada, gdy spojrzysz wówczas w lustro. Na szczęście istnieją sprawdzone domowe sposoby na pozbycie się obu problemów. Zazwyczaj wystarczą drobne zmiany w diecie i kilka specyfików domowej roboty. Więcej dowiesz się z dalszej części porady.
choroby oczu

7 nieprawidłowości okolic oka, które mogą być objawem choroby

Oczy i Wzrok
Oczy mówią dużo o stanie twojego zdrowia. Nietypowe zabarwienie, guzki, obrzęki nie tylko utrudniają widzenie. Poważne problemy zdrowotne mogą być rozpoznane na podstawie nietypowych zmian w okolicy oczu. Poniżej przedstawiamy 7 nieprawidłowości okolic oka, które mogą być objawem poważnej choroby.