Tag: Urządzanie salonu

salon

Jak urządzić salon zgodnie z zasadami Feng Shui?

Aranżacja wnętrz
Pokój dzienny, salon czy też pokój gościnny to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu. Miejsce spotkań, rozmów, rodzinnych negocjacji i wspólnego relaksu. Wcale nie musi to być największe pomieszczenie w mieszkaniu. Ważne, żeby skupiało ludzi w nim mieszkających. Jak zadbać aby osoby w nim przebywające czuły się komfortowo i odczuwały korzystne skutki pozytywnej energii? Oto kilka podpowiedzi:
regał rtv

Gdzie postawić telewizor urządzając mieszkanie?

Style aranżacji
Urządzając mieszkanie najczęściej myślimy o meblach, wykładzinach, wymianie okien. Sprzęty RTV zawsze będą pasować - myślimy, później jednak okazuje się, że nie wiemy gdzie je ustawić i jak sprawić, by wpasowały się do nowego rozkładu i stylu mieszkania. Jeśli właśnie urządzasz sobie mieszkanie lub dom i nie wiesz gdzie i w jaki sposób powinieneś ustawić telewizor, służę kilkoma przydatnymi radami.
salon w stylu hawajskim

Jak urządzić salon w stylu hawajskim?

Style aranżacji
Jeśli nie masz pomysłu na ciekawą aranżację wnętrza salonu, a jesteś fascynatką odważnych wyzwań i nowych trendów proponuję ci styl hawajski, bardzo popularny w sztuce już od początku XX wieku. Ostatnio styl tropikalny stał się bardzo popularny także w aranżacji wnętrz. Przeczytaj artykuł i poznaj kilka prostych rad, jak tanim kosztem udekorować nasz pokój tak, by wyglądał jak tropikalna wyspa.
przykładowa aranżacja salonu

Jak zaaranżować salon?·

Planowanie aranżacji wnętrz
Każdy z nas ma wobec salonu nieco inne wymagania. W niektórych domach jest to miejsce rodzinnych spotkań, w innych reprezentatywny pokój, który używany jest wyłącznie do przyjmowania gości. Funkcjonalność salonu to główny czynnik, który trzeba wziąć pod uwagę podczas jego aranżacji. Poniżej dowiesz się jak zaaranżować salon, w jaki sposób dobrać i rozmieścić meble oraz na co zwrócić uwagę, by pomieszczenie to uczynić centralnym punktem całego domu.