Tag: Aspiryna na stopy

aspiryna

Jak nietypowo wykorzystać aspirynę?

Środki czyszczące
Wielu z nas ma w apteczce kwas acetylosalicylowy w postaci musujących tabletek, np. Alka-Seltzer, Aspirin czy Polopiryny. Kupujemy go sporo, często na zapas, z myślą, że prędzej czy później i tak się przyda, bo działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Ale popularny kwas może mieć jeszcze wiele innych praktycznych zastosowań. Oto kilka z nich:
aspiryna

5 zaskakujących zastosowań aspiryny

Pielęgnacja dłoni i stóp
Okazuje się, że aspirynę można użyć do czegoś innego niż tylko złagodzenie gorączki i bólu. Lek ten, który można kupić bez recepty, posiada wiele zaskakujących zastosowań i nie każdy o nich wie. Zapoznaj się z listą pięciu niespotykanych zastosowań aspiryny.


Podobne porady

maseczka z aspiryny

Jak zrobić maseczkę z aspiryny na trądzik i przebarwienia skóry?

Trądzik
Maseczka z aspiryny to znany już przez nasze babcie sposób na trądzik i niedoskonałości skóry. Jeżeli masz problemy z trądzikiem i przebarwieniami, powinnaś stosować maseczkę z aspiryny. Maseczka niestety nie sprawdzi się na skórze naczynkowej i wrażliwej. Kwas acetylosalicylowy głęboko oczyszcza skórę i ją wysusza, przyspieszając leczenie trądziku. Dowiedz się, jak zrobić maseczkę z aspiryny.
aspiryna

5 zaskakujących zastosowań aspiryny, o których nie wiesz

Pielęgnacja skóry
Czy aspirynę można użyć do czegokolwiek innego niż do złagodzenia gorączki i bólu? Okazuje się, że lek ten, który można kupić bez recepty, może mieć wiele zaskakujących zastosowań i nie każdy o nich wie. Oto 10 niespotykanych zastosowań aspiryny.

10 praktycznych zastosowań aspiryny

Nietypowe zastosowania
Kto by pomyślał, że popularny lek na grypę i przeziębienie ma tak wiele praktycznych zastosowań! Aspiryna, którą zazwyczaj wykorzystujemy w celu zbicia gorączki i poprawy samopoczucia podczas choroby, potrafi doskonale usunąć zaschnięty tłuszcz i brud, wywabić plamy z odzieży i szybko udrożnić rury! To jednak nie wszystko. Aspiryna pozytywnie wpływa również na problemy skórne. Szybko leczy trądzik i odciski. Zaskoczy niejednego swoją użytecznością! Sprawdź, jak jeszcze możesz wykorzystać aspirynę.