Tag: Jak zrobić ramkę na zdjęcia

ramki ze słoików

Jak zrobić ramki ze słoików?

Materiały i elementy dekoracyjne
Czasami żal Ci wyrzucać dobre słoiki, ale z drugiej strony puste słoiki zajmują coraz więcej miejsca i nie wiesz już gdzie masz je upychać? Wykorzystaj je inaczej niż tylko do przetworów. Zrób z nich pojemniki na kredki, wazon czy... ramkę na zdjęcia. Ten ostatni pomysł brzmi dość niewiarygodnie, ale ma swoje zalety i jestem pewna, że spodoba się niejednemu z Was.


Podobne porady

Lampiony ze słoików

Jak zrobić wiszące lampiony ze słoików?

Oświetlenie
Masz w domu balustradę na balkonie tudzież werandzie i do tego kilka pustych słoików po dżemie? Poniżej znajdziesz tani i łatwy sposób na podświetlenie lub po prostu na stworzenie nastroju podczas ciepłych wieczorów. Co więcej podczas wietrznych nocy, nie musisz się martwić, że się przewrócą.
Lampiony ze słoików

Jak zrobić lampiony ze słoików?·

Oświetlenie
Lampiony ze słoików będą się pięknie prezentowały się w naszym ogrodzie. Wyglądają bardzo spektakularnie i ożywią niejedno spotkanie przy grillu. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają od nas dużego wysiłku. Jeśli lubicie towarzystwo świetlików, możecie być pewni, że za sprawą tych prostych lampionów poczujecie się jak w bajce. Najlepiej zawiesić je na gałązkach drzew, na altanie lub po prostu położyć na trawie. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu.
Ozdobne nakrętki słoików

Jak ozdobić nakrętki słoików?·

Sztuka i akcesoria
Nakrętki słoików możemy pomalować farbami lub przykryć materiałem. Jednak istnieje jeszcze jedna metoda ich ozdabiania a mianowicie za pomocą papieru do scrapbookingu.
Magnesy na lodówkę ze zdjęciami

Jak dopasować zdjęcie do ramki w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Czy podobają ci się takie magnesiki ze zdjęciami na lodówkę? Są przepiękne! Aby je zrobić trzeba mieć kilka dziwnych rzeczy takich jak np. samoprzylepną taśmę magnetyczną czy biały marker ale to wszystko można kupić w Internecie. A jak już raz kupimy to będziemy mogły zrobić tysiące takich ślicznych magnesików i obdarować nimi całą rodzinę i przyjaciół.
Kwiaty w ramce

Jak zrobić ramkę z żywym kwiatem do powieszenia na ścianie?

Inne projekty i wyroby
Urządzasz pokój, galerię lub kawiarnię w stylu retro i chciałbyś ozdobić ją romantycznymi, a jednoczeście tanimi dekoracjami? Wykonaj proste ramki z żywymi kwiatami i zachwyć wszystkich oryginalnym wystrojem!
taca z ramki

Jak zrobić tacę z ramki?

Rękodzieła drewniane
Chcesz mieć niepowtarzalną tacę, na której zaserwujesz swoim znajomym alkohol lub przekąski podczas najbliższego przyjęcia? Zamiast iść do sklepu wybierz się na strych lub do piwnicy. Naprawdę oryginalną tacę wyczarujesz bowiem z nieużywanego lustra w ramie lub starego obrazka. A potrzeba ci do tego naprawdę niewiele. Ty zyskasz ładny i pożyteczny przedmiot codziennego użytku, a w piwnicy zrobi się trochę więcej miejsca. Dokładną instrukcję jak zrobić taką tacę znajdziesz w dalszej części artykułu.

12 ciekawych sposobów na wykorzystanie pustych słoików

Nietypowe zastosowania
Puste słoiki magazynują się w twojej spiżarni czy piwnicy? Nie muszą już zbierać wyłącznie kurzu. Użyj ich w jednym z 12 ciekawych sposobów, tworząc wyjątkowe i użyteczne przedmioty. Poznaj wszystkie sposoby na wykorzystanie słoików, które przedstawiamy poniżej.