Tag: Zasłony jak nowe

odnowione zasłony

Jak odnowić zasłony?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie wiesz co zrobić ze zwykłymi, jednokolorowymi zasłonami? Możesz je pomalować i sprawić, że w jednej chwili będą wyglądały nie tylko modnie, ale jak nowe. Dzięki pomalowaniu zasłon na przykład w zygzaki zaprosisz do domu najnowsze trendy. Myślę, że warto.
przedłużone zasłony

Jak przedłużyć zasłony?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli kupiłaś materiał na zasłony, ale jest on za krótki lub postanowiłaś przenieść zasłony z jednego pomieszczenia do drugiego (na przykład z kuchni, gdzie zasłony nie muszą być długie do pokoju) i zasłony są za krótkie nie musisz z nich rezygnować. Wystarczy, że je przedłużysz. Tak po prostu. Znajdź materiał pasujący lub zupełnie kontrastowy do materiału zasłon i doszyj go na dole. Tak, to takie proste.


Podobne porady

duży penis

Jak powiększyć członka?

Poradnik Seksualny
Duży penis jest marzeniem prawie każdego mężczyzny. Często jednak wydaje się nam, że nasz członek jest mały a przynajmniej mniejszy niż większości populacji męskiej. Wielu mężczyzn ma na tym punkcie duże kompleksy dlatego właśnie decydują się na jego powiększenie. Jak jednak powiększyć penisa? Nie jest to proste ale możliwe. Oprócz silnej motywacji potrzebne na to są również często niemałe pieniądze.
powiększanie penisa

Jak zwiększyć penisa?

Poradnik Seksualny
W dzisiejszych czasach, kiedy uzyskanie wzwodu nie jest już takim problemem dla mężczyzn, ponieważ wynaleziono viagrę, mężczyźni doszukują się innych problemów. Wielu z nich zamęcza się z powodu zbyt krótkiego członka.
Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, że w ich penisach znajdują się mięśnie odpowiedzialne za utrzymywanie członka w stanie erekcji. Jest to tak zwany mięsień łonowo-guziczny. Ćwiczenie tego mięśnia pomaga w utrzymaniu penisa w stanie wzwodu przez dłuższy czas i wzmacnia doznania. Jednak ćwiczenia tego mięśnia nie mają wpływu na rozmiar penisa. Za to odpowiedzialne są inne grupy mięśni, tzw. mięśnie jamiste Ischio Cavernous i Bulbo Cavernous. Znajdują się one w trzonie penisa i otaczają go jak pierścienie lub pasek. Mogą one być ćwiczone poprzez ich rozciąganie, przez co stają się bardziej elastyczne, a penis staje się większy.
chwost - pompon

Jak zrobić chwost?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Chwost (rodzaj pompona) można zrobić z włóczki lub sznurka i jest on częstą ozdobą ubioru oraz zasłon. Poniżej znajdziesz instrukcję jak go zrobić.
Pranie zasłon

Jak prać zasłony?

Pranie
Twoje zasłony powinny być chronione przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami, które występują w domu. Dbanie o zasłony zależy od materiałów z jakich są zrobione. Tkaniny występują od jasnych przez kolorowe, do ciemnych. Te o jasnych kolorach są odporne na blaknięcie oraz odbijają więcej ciepła, podczas gdy te ciemniejsze mają tendencję do blaknięcia i pochłaniają znacznie więcej światła. Poza kolorami ważny jest też rodzaj materiału. Najodpowiedniejszy i najbardziej odporny na światło materiał to poliester. Jeśli troszczysz się o swoje tkaniny, musisz wziąć pod uwagę wiele istniejących czynników. Najważniejszym z nich jest słońce, które może się przyczynić do ich zniszczenia. Dołóż do tego brud oraz kurz, a materiał zostanie zniszczony zanim się obejrzysz.
Biały pokój

Jak prać firanki w pralce?

Pranie

Koronkowe firanki wyglądają zawsze elegancko czy wieszasz je pod zasłonami, czy pod draperią czy same jako zasłonięcie okna. Zapewniają one filtrację promieni słonecznych przechodzących przez szyby jak i również akumulują nagromadzający się kurz, który trzeba usunąć, aby delikatne i koronkowe firanki nie wyglądały szaro i brudno.

zasłony

Jak prać firany i zasłony?

Pranie
Nie dokładaj sobie późniejszej pracy! Zdejmując firany i zasłony do prania, delikatnie zwijaj je od dołu do góry. Rób to przy otwartym oknie. Dzięki temu ograniczysz ilość kurzu, jaka będzie unosić się w powietrzu i... osiadać na meblach. Duet: kuchenka gazowa i firanki oznacza... konieczność usuwania z tkaniny nieprzyjemnego osadu. Standardowe pranie może nie przynosić rezultatu. Lepiej poprzedzić je namaczaniem w wodzie z płynem do naczyń. Co jeszcze warto wiedzieć o praniu firan i zasłon? Przeczytaj!