Tag: Torebka na ramię

gotowa uszyta torebka

Jak uszyć torebkę?

Akcesoria
Jeśli masz ochotę na nową torebkę, wcale nie musisz iść do sklepu i wydawać mnóstwa pieniędzy na nowe cudo. Możesz sobie je uszyć. Wtedy będziesz mieć torebkę taką jaką chcesz, w takim kolorze jaki Ci odpowiada, a przede wszystkim handmade! Modnie, prosto i tanio.


Podobne porady

torebki

Jak dobrać torebkę?

Specjalne okazje
Kobiety kochają torebki. Kolekcjonujemy je, dobieramy do stroju, nosimy w nich wszystkie nasze skarby. Jednak każda kobieta jest inna i nie do każdej z nas pasuje ta sama torebka. Oto, czym trzeba się kierować by wybrać dla siebie odpowiednią torebkę.
buty

Jak dobrać torebkę do butów?

Akcesoria
Torebka jest nieodłącznym elementem każdej kobiety. Z jednej strony - praktyczny schowek na rzeczy osobiste, które nosimy ze sobą, z drugiej - ozdoba i element stroju. Dlatego też chcemy, żeby współgrała z naszym ubiorem, w szczególności na imprezach i specjalnych okazjach, ale również w życiu codziennym. Generalnie torebka powinna pasować do całego stroju, ale przede wszystkim dobiera się ją do butów. Klasyczne zasady mówią, iż torebka ma być dokładnie w tym samym kolorze, co buty. Obecnie od tej zasady się odchodzi, pozwalając na więcej szaleństwa i fantazji. Nie można jednak zapomnieć, iż nawet jeżeli torebka nie ma tego samego odcienia co buty, powinna z nim współgrać. Wtedy stworzy wspaniały i niezapomniany efekt, który stanie się ozdobną naszego stroju.
Duży biust

Jak dbać o duży biust ?

Pielęgnacja skóry
Biust stanowi przede wszystkim ozdobę kobiecego ciała. Niestety, żeby wyglądał atrakcyjnie, musimy mu poświęcać trochę czasu i uwagi, bez względu na jego rozmiar. Musi być jędrny. Większy problem mają panie... z większym biustem. Musimy dbać by nie poddał się bezlitosnemu działaniu grawitacji. Oto jak radzić sobie w domu z dużym biustem.
Termoloki

Jak używać termoloków?

Pielęgnacja włosów
Podczas samodzielnego kręcenia włosów, najłatwiejszym sposobem jest podzielenie głowy na 3 główne sekcje: na czubku głowy, z boku głowy od ucha do ucha oraz na dolne włosy poniżej linii uszu.
torebka ptak

Jak zrobić torebkę w kształcie ptaszka?·

Akcesoria
Taka piękna jesienna torebka przyda się każdej z nas, niezależnie od wieku. Warto zaszaleć i zrobić sobie torebkę w kształcie czegoś, dlaczego nie miałby to być ptak? Super pomysł na torebeczkę dla małej dziewczynki i dużej dziewczyny. Gorąco polecam, bo zrobić ją można w niesamowicie prosty sposób. Nie jest może zbyt duża, ale na wypad na miasto idealna.
uszyta torebka

Jak uszyć modną skórzaną torebkę?·

Akcesoria
Chcesz być modna w tym sezonie? Postaw na dodatki! Wszystko co modne jest drogie, ale w sumie nie musisz kupować niczego gotowego. Wystarczy odpowiedni materiał, najlepiej skóra w modnym kolorze na przykład w cytrynowej żółci i chwila czasu by zamienić go w super torebkę.
pomalowana torebka

Jak pomalować torebkę?·

Akcesoria
Każda z nas ma w swojej szafie jakąś torebkę, której już nie nosi. Bo stara, bo brzydka, bo niemodna. Jednak nie oznacza to, iż żywot takiej torebki musi się skończyć. Możesz swoją torebkę odnowić, nadać jej nowe życie. Zamienić niemodny dodatek na super modny hit sezonu. Jak to zrobić? Instrukcja poniżej.