Tag: Torebka na ramię

gotowa uszyta torebka

Jak uszyć torebkę?

Akcesoria
Jeśli masz ochotę na nową torebkę, wcale nie musisz iść do sklepu i wydawać mnóstwa pieniędzy na nowe cudo. Możesz sobie je uszyć. Wtedy będziesz mieć torebkę taką jaką chcesz, w takim kolorze jaki Ci odpowiada, a przede wszystkim handmade! Modnie, prosto i tanio.


Podobne porady

torba na plażę

Jak zrobić torbę na plażę?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Ta ręcznie robiona, piękna letnia torba na ramię zachwyci niejednego plażowicza. Na pewno przed wyjazdem nad morze zastanawiasz się nad kupnem torby plażowej. Ale po co kupować, skoro możesz zrobić torbę samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne. Do dzieła!
koszulka

Jak skurczyć koszulkę?

Pranie
To nie koniec świata, jeśli rozciągnęła Ci się koszulka. Naprawdę. Zamiast usiąść i lamentować, zacznij działać. A to wcale nie takie trudne, żeby taką koszulkę skurczyć, aby ponownie leżała jak ulał oraz nadawała się do chodzenia. Jak to zrobić? Czytaj poniżej.
Termoloki

Jak używać termoloków?

Pielęgnacja włosów
Podczas samodzielnego kręcenia włosów, najłatwiejszym sposobem jest podzielenie głowy na 3 główne sekcje: na czubku głowy, z boku głowy od ucha do ucha oraz na dolne włosy poniżej linii uszu.
kokarda ze wstążki

Jak zawiąząć kokardę ze wstążki na pudełku?

Pakowanie Prezentów
Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce. Nie powinno się więc oceniać prezentu po opakowaniu. Ale czyż nie przyjemniej byłoby podarować komuś prezent zapakowany nawet w najzwyklejsze pudełko, ale przewiązane efektowną, materiałową kokardą? Na przykład taką jak widać na zdjęciu obok? Poniżej zdradzę ci sekret wiązania takich kokard. Pamiętaj, że podstawą jest dobrej jakości wstążka. Koniecznie materiałowa, najlepiej dwustronna, wykonana z satyny. Przy takiej wstążce nie musisz się przejmować tym, która jej strona jest dobra, a która zła. Na standardowej wielkości pudełko będziesz potrzebować około metra takiej wstążki.
cukier w jedzieniu

Produkty o wysokiej zawartości cukru, które nawet... nie są słodkie!

Odżywianie
Wiele produktów, w tym napojów, zawiera więcej cukru niż lukrowany pączek, a nawet nie są słodkie. Warto wiedzieć, które to produkty, gdyż może nam się wydawać, że ograniczamy cukier, a tymczasem przyjmujemy go w dużych ilościach, nawet o tym nie wiedząc.
napoje gazowane

Co się stanie, jeśli przestaniesz pić gazowane napoje?

Medyczne Badania Naukowe
Napoje gazowane są na rynku już od wielu dekad. Są podstawowym napojem na imprezach, w restauracjach i wielu domach. Niestety są one szkodliwe dla twojego zdrowia i mogą uzależniać. Oprócz kofeiny zawierają także dużą ilość cukru. Nawet napoje, które są reklamowane jako dietetyczne zawierają niezdrowe substancje słodzące. Napoje gazowane wpływają niekorzystnie na cały organizm, jednak jeśli usuniesz je ze swojej diety, to zauważysz niesamowite zmiany.
objętość włosów

5 sposobów na nadanie włosom objętości

Pielęgnacja włosów
Jak zwiększyć objętość włosów? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Najczęściej problem ten dotyczy kobiet o cienkich włosach. O właśnie im, podpowiemy ci kilka sztuczek, które optycznie zwiększą ilość włosów. Oto one: