Tag: Torebka na ramię

gotowa uszyta torebka

Jak uszyć torebkę?

Akcesoria
Jeśli masz ochotę na nową torebkę, wcale nie musisz iść do sklepu i wydawać mnóstwa pieniędzy na nowe cudo. Możesz sobie je uszyć. Wtedy będziesz mieć torebkę taką jaką chcesz, w takim kolorze jaki Ci odpowiada, a przede wszystkim handmade! Modnie, prosto i tanio.


Podobne porady

jeansowa torba ekologiczna

Jak zrobić torbę ekologiczną?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jest kilka sposobów na noszenie jeansów. Można je nosić na nogach, ale można je też nosić na ramieniu. Tak, tak. Dobrze czytasz. Zrobimy jeansową torbę ekologiczną.
koszulka

Jak skurczyć koszulkę?

Pranie
To nie koniec świata, jeśli rozciągnęła Ci się koszulka. Naprawdę. Zamiast usiąść i lamentować, zacznij działać. A to wcale nie takie trudne, żeby taką koszulkę skurczyć, aby ponownie leżała jak ulał oraz nadawała się do chodzenia. Jak to zrobić? Czytaj poniżej.
buty

Jak dobrać torebkę do butów?

Akcesoria
Torebka jest nieodłącznym elementem każdej kobiety. Z jednej strony - praktyczny schowek na rzeczy osobiste, które nosimy ze sobą, z drugiej - ozdoba i element stroju. Dlatego też chcemy, żeby współgrała z naszym ubiorem, w szczególności na imprezach i specjalnych okazjach, ale również w życiu codziennym. Generalnie torebka powinna pasować do całego stroju, ale przede wszystkim dobiera się ją do butów. Klasyczne zasady mówią, iż torebka ma być dokładnie w tym samym kolorze, co buty. Obecnie od tej zasady się odchodzi, pozwalając na więcej szaleństwa i fantazji. Nie można jednak zapomnieć, iż nawet jeżeli torebka nie ma tego samego odcienia co buty, powinna z nim współgrać. Wtedy stworzy wspaniały i niezapomniany efekt, który stanie się ozdobną naszego stroju.
Torebka z jeansów

Jak uszyć torebkę ze starych dżinsów?

Akcesoria
W poszukiwaniu własnego stylu i oryginalnych, niepowtarzalnych dodatków często wędrujemy do sklepów typu second hand, lub puszczamy wodze własnej wyobraźnie i rozpoczynamy własnoręczne przeróbki. Oba sposoby są dobrymi rozwiązaniami, jednak w ciucholandach, nie zawsze znajdziemy dokładnie to na czym nam zależy. Tymczasem używając własnych zdolności manualnych, nadamy każdej rzeczy indywidualny styl, charakterystyczny tylko i wyłącznie dla nas. Warto więc poświęcić nieco czasu, np. na uszycie torebki z dżinsów. Wygląda ona naprawdę modnie i stylowo, a dodatkowo ma już gotowe kieszonki na drobiazgi.
torebka słomkowa

Jak zrobić torebkę słomkową?·

Trendy w modzie
Torebka z maty słomkowej? Tego chyba jeszcze nie było. Letnie słomkowe torebki dodają uroku wielu paniom. Jeśli i Ty taką chcesz mieć, ale nie możesz nigdzie znaleźć wymarzonej lub w rozsądnej cenie nie musisz wcale cierpieć i żyć bez niej. Możesz zrobić sobie sama taką torebkę. Ze zwykłej maty słomkowej. Zobacz jak powinnaś się za to zabrać.
uszyta torebka

Jak uszyć modną skórzaną torebkę?·

Akcesoria
Chcesz być modna w tym sezonie? Postaw na dodatki! Wszystko co modne jest drogie, ale w sumie nie musisz kupować niczego gotowego. Wystarczy odpowiedni materiał, najlepiej skóra w modnym kolorze na przykład w cytrynowej żółci i chwila czasu by zamienić go w super torebkę.
pomalowana torebka

Jak pomalować torebkę?·

Akcesoria
Każda z nas ma w swojej szafie jakąś torebkę, której już nie nosi. Bo stara, bo brzydka, bo niemodna. Jednak nie oznacza to, iż żywot takiej torebki musi się skończyć. Możesz swoją torebkę odnowić, nadać jej nowe życie. Zamienić niemodny dodatek na super modny hit sezonu. Jak to zrobić? Instrukcja poniżej.