Tag: Naturalne afrodyzjaki

Naturalne afrodyzjaki

Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Poradnik Randkowy
Cóż, każdy z nas próbował różnych rzeczy dla urozmaicenia swojego życia seksualnego. Nie mówię tutaj o Viagrze, ani o zwierzętach. Mówię o afrodyzjakach. Czym są afrodyzjaki? Mogą to być leki, medykamenty, zapachy, jedzenie, zioła czy napoje, które mogą zwiększyć popęd seksualny.

Pięć naturalnych produktów, które poprawią humor

Odżywianie
Szczególnie jesienią naszemu organizmowi brakuje wielu wartości odżywczych i energii, której mieliśmy pod dostatkiem w okresie letnim. W efekcie jesteśmy mniej odporni, słabsi, rozdrażnieni i łatwo popadamy w chandrę. Jak skutecznie sobie pomóc? Na przykład wyłączając do diety zdrowe produkty, które uzupełnią w organizmie niedobory, dodadzą nam energii i jednocześnie zapewnią dobre samopoczucie. Niemożliwe? A jednak! Oto pięć naturalnych produktów, które poprawią nam humor.

Surowe kakao i jego niezastąpione właściwości

Suplementy Żywieniowe
Surowe kakao, mylnie utożsamiane przez niektórych z popularnym ciemnym proszkiem stojącym na półkach sklepowych, to nic innego, jak ziarna kakaowca - tropikalnego drzewa, które zamieszkuje lasy Ameryki. Choć dobroczynne właściwości ziaren kakaowca znane były jeszcze przed Chrystusem, ich pozytywny wpływ na zdrowie nadal nie jest doceniony. Należy śmiało powiedzieć, że surowe kakao zawiera wszystko, czego potrzebuje nasz organizm do prawidłowej pracy. Dzięki temu wzmacnia nasze serce, dodaje energii, zwiększa wydajność umysłową i poprawia humor! Nic dziwnego, że uznawane jest za jeden z najzdrowszych produktów z grupy superfood. Surowe kakao kryje jeszcze więcej zaskakujących właściwości, o których z pewnością nie miałeś pojęcia!

Naturalne afrodyzjaki: Działają lepiej niż niejedna tabletka

Zdrowe Odżywianie
W dzisiejszych czasach problem tzw. impotencji czy niskiego libido nie dotyczy jedynie osób w podeszłym wieku. Coraz częściej dotyka on stosunkowo młodych ludzi, którzy nierzadko nie dobili jeszcze do przysłowiowej czterdziestki. I choć impotencja kojarzona jest z płcią męską, należy pamiętać, że kobiety również znajdują się w gronie dotkniętych tą przypadłością. Statystyki w tej kwestii nie są zadowalające. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia z impotencją zmaga się około 150 milionów mężczyzn na świecie, w tym około półtora miliona Polaków. Jeśli chodzi o kobiety, cztery na 10 pań cierpi na zaburzenia seksualne. Przyczyny problemu są różne, dlatego może on dotknąć praktycznie każdego z nas. Jak sobie radzić z obniżonym libido? Jedną z naturalnych metod jest stosowanie naturalnych środków, które działają jak silne afrodyzjaki - zwiększają ochotę na seks, pobudzają organizm, a także chronią przed depresją. Przyjrzyjmy się bliżej ich właściwościom.

Dlaczego warto jeść truskawki?

Odżywianie
Zbliża się sezon truskawek, owoców zaliczanych do grupy naturalnych afrodyzjaków. Jednak nie to działanie powinno cieszyć nas najbardziej. Mało kto wie, ale truskawki wykazują wiele właściwości prozdrowotnych. Zawdzięczają je cennym składnikom odżywczym, które w nich znajdziemy. Jedzone regularnie poprawiają przemianę materii, oczyszczają organizm i pozytywnie wpływają na kondycję włosów, skóry i paznokci. Sprawdźmy, dlaczego jeszcze warto jeść je systematycznie, gdy nadejdzie ich sezon.