Tag: Luźny kok krok po kroku

swobodny węzeł

Jak upiąć włosy w swobodny węzeł?

Koki i upięcia
Odpowiednia fryzura powinna zapewnić nam komfort, wygodę i dodać uroku. Do szkoły, na uczelnię czy do pracy najlepiej upinać włosy (szczególnie podczas upałów) w różne koki, oczywiście jeśli mamy włosy długie lub średniej długości. Krótkie włosy nie wymagają upinania i nie stwarzają aż takich kłopotów. By na co dzień wyglądać pięknie, kobieco i czuć się swobodnie polecamy fryzurę - swobodny węzeł. Poniżej przedstawiamy jak małymi kroczkami modnie się uczesać. Efekt jest naprawdę zaskakujący, a nie potrzebujemy dużo czasu, by upiąć włosy.

Jak zrobić koka na imprezę?·

Koki i upięcia
Aby zrobić dużego koka nie potrzebujesz niezwykle gęstych i grubych włosów. Wystarczy mała sztuczka a fryzura będzie wyglądać jak wprost z czerwonego dywanu.


Podobne porady

Jak upiąć włosy cienkie i delikatne?

Fryzury
Cienkie włosy mają to do siebie, że są niepodatne na stylizacje i łatwo ulegają uszkodzeniom. Uważa się, że przyczyną cienkich włosów jest zła dieta, niezdrowy styl życia i geny. Pamiętajcie, że należy wykluczyć wszekie zabiegi z udziałem wysokich temperatur. Jednak istnieją upięcia, które sprawią, że zapomnisz o oklapniętych i smętnie zwisających kosmykach. Poniżej fryzjerka Kliniki Handsome Men prezentuje modne upięcie, idealne dla włosów cienkich i delikatnych.
kok na czubku głowy

Jak zrobić prostego koka na czubku głowy?

Stylizacja fryzur
W świecie, w którym panuje pośpiech i cierpimy na chroniczny brak czasu nie możemy sobie pozwolić na spędzanie długich minut przy lustrze i misternym układaniu fryzury. A w takim właśnie świecie żyjemy. Nie znaczy to jednak, że powinnyśmy chodzić nieuczesane. Trzeba szukać kompromisów. I tutaj właśnie pojawiają się koki. Proste, szybkie do zrobienia. W zależności od tego, czy upniemy je gładko czy pozostawimy w lekkim nieładzie, czy upniemy je na czubku głowy, z boku czy z tyłu możemy wyglądać elegancko, romantycznie, seksownie lub na luzaka. Taki kok nada się więc na każdą okazję. Zobacz jak szybko zrobić koka na czubku głowy.

Jak upiąć wysoko włosy półdługie?

Fryzury
Masz półdługie włosy i nie wiesz na jakie upięcie się zdecydować? Z pewnością niejednokrotnie miałaś z tym problem, szczególnie, jeśli twoje włosy są grube i gęste. Nasza specjalistka pokaże ci, w jaki sposób możesz to zrobić. Układanie włosów przestanie być dla ciebie problemem, a znajomi będą pod wrażeniem. Oto kolejny film z propozycją fryzury Karoliny Gołębiewskiej. Zobaczysz krok po kroku, jak można ciekawie i szybko upiąć włosy półdługie.
kok z mokrych włosów

Jak zrobić koka z mokrych włosów?

Stylizacja fryzur
Oglądając wybiegi i modę na 2012 rok nie trudno nie zauważyć, że w przeważającej większości króluje tzw. efekt mokrych włosów. Przeciwników tego trendu jest co najmniej tyle samo co zwolenników. W związku z tym na pewno niektóre z Was będą chciały zrobić sobie takie włosy. Ale można pójść krok dalej i takie włosy związać koka tak, jak włosy suche. Jak to zrobić, zerknij poniżej.
kok opleciony warkoczem

Jak zrobić koka oplecionego warkoczem?

Koki i upięcia
Oto fryzurka, która zajmie ci niecałe 10 minut. Nada się więc na zrobienie czegoś fajnego w dosłownie ostatniej chwili. Super pomysł na upięcie włosów, jeśli włosy nie są świeże, ale drugi dzień nie myte. Przecież to nic strasznego, wiele z nas tak robi. Taki kok rewelacyjnie sprawdzi się tez w roli upięcia weselnego. Jest bardzo wygodny i elegancki, a przy odpowiednich dodatkach nabierze dodatkowego uroku. Jeśli masz grzywkę pozostaw ją z przodu, wyprostuj lub wymodeluj jak lubisz. Instruktaż poniżej. Krok po kroku, żeby nie było żadnych niejasności.

Jak zrobić koka oplecionego warkoczykiem?·

Koki i upięcia
Dzięki takiemu uczesaniu będziesz wyglądać kobieco i słodko. Aby się dobrze trzymała, najlepiej umyć włosy dzień wcześniej lub nałożyć na nie puder nadający nieco tekstury.