Tag: Krótkie włosy

Jak wybrać odpowiednią długość włosów dla siebie?

Jak wybrać odpowiednią długość włosów dla siebie?

Ścinanie włosów
Zmiana fryzury wymaga od każdego z nas dużo odwagi. Trzeba bowiem uważać, gdyż źle dobrana może niekorzystnie wpłynąć na nasz wygląd. Fryzurę należy dobrać do kształtu twarzy, by podkreślić w niej to, co najpiękniejsze. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak wybrać długość włosów dla siebie. Może zdecydujesz się na odważną zmianę.
pielęgnacja włosów

Jak przyspieszyć porost włosów?

Pielęgnacja włosów
Długie i zdrowe włosy są marzeniem niejednej kobiety. Co zrobić gdy po nieudanej wizycie u fryzjera nie możesz patrzeć w lustro i chciałabyś, żeby twoje włosy odrosły jak najszybciej? Jest kilka metod, które mogą przyspieszyć wzrost i odbudowę włosów. Metody te nie są szkodliwe. Wręcz przeciwnie, sprawią, że twoje włosy będą mocne i zdrowe.
Czy krótkie włosy będą mi pasować

Czy będziesz dobrze wyglądać w krótkich włosach? Zrób prosty test.

Ścinanie włosów
Coraz więcej celebrytek decyduje się pozbyć długich włosów na rzecz krótkiej fryzury. Za tym trendem podąża wiele kobiet. Zanim to zrobią, próbują przewidzieć, jak będą wyglądały bez długich włosów. Niektóre wykorzystują nawet swoje umiejętności obsługi Photoshopa aby tworzyć obrazy siebie w różnych fryzurach. Zobacz, jak w prosty sposób sprawdzić, czy krótkie włosy są dla ciebie.
rózne włosy

8 rzeczy, które mogą powiedzieć twoje włosy

Fryzury
Krótkie, długie, kręcone czy proste. To jakie masz włosy, może zdradzić dużo na temat tego, jaką jesteś osobą. Patrząc się tylko na twoje włosy, ludzie mogą wyrobić sobie opinię na twój temat, chociaż wydaje się to nie sprawiedliwe (chociażby ze względu na to, że każdy może mieć czasami kiepską fryzurę). Oto 8 rzeczy, które twoje włosy mogą o tobie powiedzieć.