Tag: Długie włosy

Jak wybrać odpowiednią długość włosów dla siebie?

Jak wybrać odpowiednią długość włosów dla siebie?

Ścinanie włosów
Zmiana fryzury wymaga od każdego z nas dużo odwagi. Trzeba bowiem uważać, gdyż źle dobrana może niekorzystnie wpłynąć na nasz wygląd. Fryzurę należy dobrać do kształtu twarzy, by podkreślić w niej to, co najpiękniejsze. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak wybrać długość włosów dla siebie. Może zdecydujesz się na odważną zmianę.
długie włosy

Jak sprawić by włosy szybciej rosły?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Nie ma potwierdzonych naukowo sposobów na przyśpieszenie tempa wzrostu włosów. Jednak przeprowadzano wiele badań nad sposobem zapobiegania zbyt dużej ich utracie. Między tymi dwiema kwestiami istnieje prosta zależność: im mniej włosów tracisz, tym więcej z nich może rosnąć na długość. W niektórych przypadkach utracie włosów nie można zapobiec. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, by zapewnić swoim włosom optymalne warunki do wzrostu.
Długie włosy

Jak zapuścić długie włosy?

Pielęgnacja włosów

Włosy rosną przeciętnie 1-1.3 cm miesięcznie. Ale w zasadzie to jak je traktujesz ma wpływ na tempo ich rośnięcia. Niektóre kobiety namawiają do codziennego przyjmowania witamin, inne obcinają włosy według faz Księżyca. Jednak żadne abrakadabra nie przyśpiesza wzrostu włosów. Aby włosy szybciej rosły musisz po prostu o nie dbać. Poniżej przeczytasz kilka wskazówek jak zapuścić zdrowe i długie włosy.

kobieta na plaży

Jak radzić sobie z długimi włosami podczas upałów?

Pielęgnacja włosów
Długie włosy ...symbol kobiecości. Wiele z nas powtarza : zapuszczam włosy. A następnie przychodzi lato, upał, słońce i nasze plany odchodzą w zapomnienie. Dlaczego? Otóż długie włosy wymagają pielęgnacji, uwagi i ... niestety pochłania to sporo czasu. W dodatku tracimy cierpliwość, gdy nasze długie, seksowne kosmyki przyklejają nam się do czoła, ramion, karku - często tworząc efekt "mokrej Włoszki" lub nieświeżej fryzury. Nie zniechęcajmy się! Wystarczy zadbać o włosy i fryzurę odpowiednią na tę porę roku. Oto kilka rad, które mogą Wam pomóc utrzymać długie włosy latem - nie tracąc do nich sympatii .
Długie włosy

Co zrobić, aby włosy szybciej rosły?

Pielęgnacja włosów
My kobiety lubimy często zmieniać fryzury. Często tuż po ścięciu włosów na krótkie zaczynamy marzyć o długich, bujnych włosach. Jednak na nie będziemy musiały chwilę poczekać. Wierz lub nie, jednak istnieją sposoby na szybszy porost włosów. Do tych sposobów z pewnością nie należy zakup cudownych produktów reklamowanych na kolorowych stronach magazynów. Poniżej przedstawiam sposoby na dłuższe włosy w krótszym czasie.
długie włosy

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Pielęgnacja włosów
Jeśli zapuszczasz włosy, zapewne zastanawiasz się co możesz zrobić, aby przyspieszyć ten proces. Otóż sposobów jest wiele, trzeba tylko znaleźć te najlepiej działające na Ciebie i Twoje włosy. Możesz sobie oczywiście włosy po prostu przedłużyć, ale jeśli chcesz mieć naturalnie długie włosy powinnaś zastosować kilka sztuczek. Zapoznaj się z nimi.
Długie włosy

8 powodów dla których warto mieć długie włosy

Pielęgnacja włosów
Często pod wpływem impulsu pędzimy do fryzjera aby ściąć włosy chociaż jeszcze kilka miesięcy temu postanowiłyśmy je w końcu zapuścić. Dlaczego? Bo zapuszczanie włosów trwa wieki a my przecież przez ten czas potrzebujemy zmian! Jednak jeśli nie jesteś pewna czy je ściąć czy zapuścić to przeczytaj poniższe powody dla których warto mieć długie włosy. Może cię przekonają:

Domowe sposoby na zapuszczanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zapuszczenie włosów może stać się bardzo proste, jeśli tylko będziesz przestrzegać kilku zasad. A jeśli jesteś zadowolona z długości swoich włosów to stosowanie poniższych tricków sprawi, że będą one grubsze i mocniejsze.
rózne włosy

8 rzeczy, które mogą powiedzieć twoje włosy

Fryzury
Krótkie, długie, kręcone czy proste. To jakie masz włosy, może zdradzić dużo na temat tego, jaką jesteś osobą. Patrząc się tylko na twoje włosy, ludzie mogą wyrobić sobie opinię na twój temat, chociaż wydaje się to nie sprawiedliwe (chociażby ze względu na to, że każdy może mieć czasami kiepską fryzurę). Oto 8 rzeczy, które twoje włosy mogą o tobie powiedzieć.
porost włosów

Domowy sposób na porost włosów

Pielęgnacja włosów
W poniższym artykule zostanie przedstawiony sposób na porost włosów. Metoda jest w całości naturalna, efektywna i jedyne, czego potrzebujesz to kuchnia. Naturalny środek na porost włosów składa się tylko z trzech składników, a oprócz tego są one dość tanie.