Tag: Lampy

czyszczenie lamp i abażurów

Jak czyścić lampy i abażury?

Oświetlenie
Podczas porządków niejednokrotnie zdarzyło się nam zapomnieć o lampie, ponieważ często w ogóle nie zwracamy na nią uwagi. Niektóre zdobione lampy i abażury mogą też przysporzyć nam wiele problemów przy sprzątaniu. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak czyścić lampy i różnego rodzaju abażury.
abażur

Jak ozdobić abażur?

Materiały i elementy dekoracyjne
Każdy z nas chciałby mieć pięknie wyposażone domy. Niestety zazwyczaj jest tak, że to co nam się w sklepie podoba najbardziej jest najdroższe (lub jedną z droższych rzeczy). Ta sama zasada dotyczy lamp. Im bardziej finezyjne abażury, tym droższe. Ale mam rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą mieć piękny abażur. Kupcie zwykły (jest dużo tańszy) i sami go ozdóbcie.
Zrób to sam - solarna lampa

Jak zrobić lampę solarną ze słoika?

Oświetlenie
Lampy solarne są dobrym rozwiązaniem, żeby oszczędzić energię. Jednakże po małej modyfikacji mogą stać się stylowym dodatkiem zarówno do wnętrza twojego domu jak również do twojego ogrodu. Przy pomocy kilku rzeczy możemy zrobić lampę, która będzie tworzyła niesamowity klimat i z pewnością zachwyci niejednego gościa. Solarne słoiki mogą być zdobione w zależności od gustów potrzeb. Jeśli masz w sobie żyłkę majsterkowicza zrób to sam!
Żyrandol ze słoików i podgrzewaczy

Jak zrobić żyrandol ze słoików i podgrzewaczy?

Oświetlenie Ogrodu
Taki żyrandol będzie wspaniale się prezentował w twoim ogrodzie. Żyrandol możesz zawiesić na gałęzi nad stołem. Będzie idealny na romantyczny wieczór we dwoje.
lampa w geometryczne wzory

Jak ozdobić abażur lampy geometrycznym wzorem?

Sztuka i akcesoria
Znudził ci się zwykły jednokolorowy abażur twojej lampy? Zobacz, jak w prosty sposób można go odmienić raz na zawsze. Cała tajemnica tkwi w jednym, jedynym przedmiocie, który do tego wykorzystasz. Kilka chwil, szczypta cierpliwości i już dziś wieczorem twoja lampa zyska zupełnie nowe oblicze. Do dzieła!