Tag: Jędrne piersi

piękne piersi

Jak dbać o piersi?

Zabiegi na ciało
Piersi to bardzo ważna część kobiecego ciała. Dzięki nim czujemy się ponętne i seksowne. Mogą one jednak sprawiać wiele problemów, zarówno pod względem estetycznym, jak i zdrowotnym. Poniżej dowiesz się jak dbać o piersi, by na długo pozostały jędrne i zdrowe. To naprawdę nic trudnego.
jędrna skóra

Jak przywrócić skórze jędrność?

Zabiegi na ciało
Na mapie kobiecego ciała są strefy, których jędrność trudno utrzymać. Wraz z upływem lat skóra w tych miejscach staje się coraz mniej sprężysta i wiotczeje. Każda z nas chce jak najdłużej zachować piękne i jędrne ciało. Pamiętaj, że - jak w wielu innych przypadkach - warunkiem powodzenia jest nie superdrogi krem najnowszej generacji stosowany jednorazowo, ale regularna pielęgnacja.
jędrny biust

6 nawyków skutkujących utratą jędrności biustu

Zabiegi na ciało
Według najnowszych badań tkanka, z której zbudowane są piersi, starzeje się 2-3 lata szybciej, niż reszta naszego ciała. Nie jest to dobra informacja, ale większość biustów jest na straconej pozycji w walce z grawitacją. Karmienie piersią, utrata kolagenu związana z wiekiem, niewłaściwe nawyki – to tylko kilka przyczyn skutkujących utratą jędrności biustu. Obwisłe piersi mogą też być kwestią genów. Okazuje się jednak, że codzienne czynności, które pozornie nie mają związku z wyglądem naszego biustu, w rzeczywistości mogą działać na jego niekorzyść. Czego unikać? Dowiesz się tego z dalszej lektury.
jędrna skóra

Jak ujędrnić skórę domowymi sposobami?

Zabiegi na ciało
Najskuteczniejszym i najtańszym zabiegiem poprawiającym sprężystość skóry są naprzemienne prysznice. Podczas nich naczynka szybko się rozszerzają i kurczą, przyspieszając krążenie krwi. Dzięki temu pozbywasz się nadmiaru wody i toksyn z ciała. Wzmacniasz skórę i ją uelastyczniasz – w efekcie poprawiasz kształt biustu czy pośladków, zapobiegasz rozciąganiu się brzucha. Korzystaj też z innych masaży, łatwo zrobisz je sama. I tak powtarzaj każdego dnia, a ciało wypięknieje.
podnoszenie piersi

5 sposobów na podniesienie biustu

Pielęgnacja skóry
Marzeniem każdej kobiety są ładne i sterczące piersi, bez względu na ich rozmiar. Piękna para piersi podnosi samoocenę każdej kobiety i wygląda ona atrakcyjnie w oczach płci przeciwnej. Czynniki takie jak karmienie piersią, choroby, noszenie źle dobranych staników mogą powodować utratę jędrności piersi. W tym artykule znajdziesz kilka domowych sposobów podniesienia i ujędrnienia piersi.
kobiece piersi

Mity na temat kobiecych piersi, o których należy zapomnieć

Zdrowie Kobiety
Kobiety często wręcz torturują się wierząc w kłamstwa o sylwetce, dietach i o swoim biuście. Istnieje mnóstwo powtarzanych od lat mitów na temat kobiecych piersi, w które uparcie wierzymy i stosujemy się do nich, mimo, że nie przynoszą żadnych efektów. Czas poznać najpopularniejsze mity dotyczące kobiecych piersi i rozprawić się z nimi!

Naturalne sposoby, które pomogą Ci powiększyć piersi

Ziołolecznictwo
Duże, okrągłe i jędrne piersi to marzenie niemal każdej kobiety. Dla większości są symbolem piękna i kobiecości. Wśród nas znajdą się zarówno panie, które zostały hojnie obdarzone przez naturę jak i te, które nie miały aż tyle szczęścia i często zmagają się z kompleksami spowodowanymi niewielkim rozmiarem piersi.

Z czego zbudowana jest pierś?
 Pierś zbudowana jest z tkanki gruczołowej, tkanki tłuszczowej, podścieliska, nerwów, naczyń krwionośnych oraz naczyń limfatycznych. Zmiany, jakie zachodzą w piersiach, zależne są od naszego cyklu miesiączkowego, okresu dojrzewania, ciąży oraz menopauzy. W okresie dojrzewania piersi zaczynają rosnąć i nabierać kształtów, a za zmiany odpowiedzialne są hormony – estrogeny i progesteron, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju piersi młodej dziewczyny.