Tag: Hodowla patyczaków

patyczak

Jak hodować patyczaki?

Inne Owady
Patyczaki są wspaniałym pomysłem na zwierzątko dla dziecka, które domaga się zaufania i powierzenia mu opieki nad żywą istotą. Zwierzęta te maja bardzo małe wymagania, nie brudzą, nie wydzielają zapachów, nie trzeba ich wyprowadzać, a przy tym wszystkim pozostają całkiem przyjemnymi stworzonkami. Obserwowanie życia tych zabawnych owadów, tego jak się pożywiają i jak rozmnażają, może sprawić wiele frajdy nie tylko dzieciom, ale też rodzicom.


Podobne porady

szynszyle

Jak dbać o szynszylę?

Szynszyle
Szynszyle są uroczymi zwierzątkami. Ale potrzebują dużo uwagi. Jeśli dba się o nie odpowiednio już od urodzenia, potrafią nam się za to odwzajemnić. Są jednak malutkie i trzeba się z nimi obchodzić delikatnie. Jak to zrobić poprawnie?
terrarium z żarówki

Jak zrobić terrarium z żarówki?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Marzyłeś o własnym terrarium, ale rodzice zawsze byli przeciwni? Znam sposób na zrealizowanie Twojego marzenia, choć tak w części. Proponuję zrobienie mini terrarium ze sztucznymi zwierzakami w żarówce! Niesamowite, co?
wiszące terrarium

Jak zrobić wiszące terrarium ze szklanej kuli?

Materiały i elementy dekoracyjne
Takie terrarium to doskonała dekoracja każdego wnętrza. Jest to dobry sposób na wprowadzenie do pomieszczenia odrobiny zieleni. Ponieważ rośliny hodowane w terrarium nie są zbyt wymagające, dekoracja ta nie jest trudna w utrzymaniu. Jej wykonanie jest natomiast banalnie proste.
Pies je trawę

Dlaczego pies je trawę?

Karmienie Psów
Każdy posiadacz psa zapewne choć raz spotkał się z sytuacją, kiedy psiak z ochotą zajadał trawę. Jesteś ciekaw, czy aby na pewno jest to zdrowe i właściwie dlaczego psy to robią? Przeczytaj artykuł!
Honfleur - wakacje

Wycieczka do Francji - co zwiedzić w Honfleur?

Atrakcje turystyczne
Niepowtarzalną aurę francuskiej portowej mieściny pokochali i uwiecznili na płótnach impresjoniści. Podczas podróżowania po północy Francji koniecznie zajrzyj do normandzkiego miasteczka, rozsławionego przez artystów. Uwiódł ich nostalgiczny klimat starego portu nad Atlantykiem i wąskie kolorowe kamieniczki o stromych dachach. Port i plaża to częste motywy obrazów Claude'a Moneta i Eugène'a Boudina. To oni stworzyli szkołę École de Honfleur, która stała się inspiracją dla wielu impresjonistów.
terrarium

Jak zrobić wiosenną dekorację - terrarium z oplątwą?

Florystyka
Wiosna już na dobre rozgościła się w parkach i na łąkach. Spraw, by zawitała także do twojego domu. Jak to zrobić? Prawdziwe cuda zdziałają wiosenne dekoracje. Moja dzisiejsza propozycja to urocze terrarium z roślinami. Możesz je postawić na blacie biurka czy stołu lub powiesić, gdzie tylko chcesz. Wykonasz je w bardzo prosty sposób, zapraszam do zapoznania się z krótką instrukcją w dalszej części artykułu.
Jak zrobić świąteczne terrarium?

Jak zrobić świąteczne terrarium?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zimowe terrarium jest ciekawym pomysłem na świąteczną dekorację. Możesz ozdobić nim zarówno stół świąteczny jak i postawić na szafce. Wykonanie zajmie ci niewiele czasu, materiały są łatwo dostępne, a efekt jest zachwycający. Zaangażuj do ozdoby swoje dzieci.i stwórzcie własny zimowy świat.