Tag: Recepta na szczęśliwy związek

rozmowa z facetem

Czego nie mówić facetowi?

Poradnie Małżeńskie
Oczywiście szczerość i otwartość stanowią podstawę dobrego oraz trwałego związku. Jednak istnieją rzeczy, o których nie powinnyśmy mówić mężczyźnie wprost lub lepiej niektóre pominąć milczeniem. Słowa wypowiedziane bez namysłu w końcu bardzo ranią, o czym same doskonale wiemy. Aby zapewnić sobie spokój i nie zranić męskiego ego należy nie wspominać o pewnych rzeczach, a o innych mówić w określony sposób, które przedstawiamy poniżej.

10 oznak, że jesteś we właściwym związku

Znalezienie Tego Jedynego
Kryzys może pojawić się niespodziewanie i potrafi zachwiać nawet najmocniejszym związkiem. Bez względu na to jak bardzo zadurzona jesteś w swojej drugiej połówce, w twojej głowie mogą pojawić się wątpliwości przysłaniając twoją wizję związku idealnego. Jak więc ocenić, że znajdujesz się we właściwym związku? Oto kilka sposobów, aby się o tym przekonać:
Szczęśliwy związek

10 zwrotów, które powinieneś mówić swojej drugiej połowie

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Jeśli chcesz zbudować szczęśliwy i trwały związek, nie zapomnij, alby codziennie mówić swojemu życiowemu partnerowi te proste kilka słów:
Być szczęśliwym w związku

10 wskazówek, jak być szczęśliwszym w związku z druga osobą

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że perfekcyjne związki zdarzają się wyłącznie w książkach i filmach. Wielu spośród nas jednak często uważa, że mogłoby być szczęśliwszymi i spełnionymi w życiu prywatnym. Na pewno z radością dowiesz się, że w wielu przypadkach wystarczy niewielka zmiana w sposobie patrzenia na świat, poprawka tu i tam, aby poczuć się szczęśliwszym w związku. Oto lista, która wpłynie na harmonię wspólnego życia.
zdrowy związek

8 znaków, że żyjesz w zdrowym związku

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Wielu z nas pragnie żyć w zdrowym, silnym związku, które przetrwa wszystko. Jednak związki nie są łatwe. Nie dostajesz do niego instrukcji obsługi. Nad związkiem trzeba nieustannie pracować i wymaga to zaangażowania obojga partnerów. Jeżeli nie jesteś pewna, czy twój związek należy do szczęśliwych, oto 8 wyznaczników miłosnej sielanki: