Tag: Zrób to sama

torba na zakupy

Jak uszyć torbę na zakupy?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Coraz częściej mówi się o ekologicznych torbach wielokrotnego użytku, w których należy nosić zakupy. Jednak nie zawsze wyglądają one elegancko i nie zawsze mamy je przy sobie. Mam jednak na to rozwiązanie. Spróbuj uszyć torbę na zakupy według własnego pomysłu. Nie wymaga to dużo wysiłku a z efektów pracy z pewnością będziesz zadowolona.
podstawki pod szklanki

Jak uszyć podstawki pod szklanki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podstawki pod szklanki stanowią ozdobę każdego stołu. Uchronią one Twoje meble i obrusy przed zabrudzeniem, a jednocześnie ubarwią każde przyjęcie. Podstawki takie możesz wykonać sama w domu. Nie wymaga to wiele wysiłku, a Twoi znajomi i goście z pewnością będą nimi zachwyceni. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wykonać podstawki pod szklanki.
Podstawka pod kubek z koralików - zrób to sam

Jak zrobić podstawkę pod kubek z koralików?

Inne projekty i wyroby
Podkładki pod talerze czy kubki nadadzą Twojemu stołowi oryginalnego stylu. Możesz je wykonać z koralików w dowolnym kolorze, tak aby zgrał się z całością. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy jedno wolne popołudnie, a Twój stół zyska nowy wygląd. Możesz także wykorzystać je jako oryginalny prezent. Poniżej znajdziesz wskazówki jak je wykonać, krok po kroku.
ramka do zdjęć - kostka

Jak zrobić ramkę do zdjęć (kostka)?

Inne projekty i wyroby
Czarno - biała kostka ze zdjęciami to nie tylko świetny sposób na wyeksponowanie twoich ulubionych zdjęć. Kostka może być także podpórką na książki lub po prostu ładną dekoracją. Do wykonania tej kostki zamiast kleju należy użyć specjalnego żelu "transferowego", który powoduje, że twoje zdjęcia będą znacznie bardziej trwałe niż zwykłe fotografie i dzięki temu przetrwają całe lata. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić taką czarno - białą kostkę ze zdjęć.
podkładka pod kubek

Jak zrobić podkładkę pod kubek?

Inne projekty i wyroby
Potrzebujesz nowych podkładek pod szklanki, ale nie chcesz wydawać kolejnych pieniędzy na nowe? Nic prostszego, zrób je sama. Poniżej znajdziesz instrukcję jak można je wykonać bardzo tanim kosztem i w szybkim czasie.
podkładka pod kubek - zrób to sam

Jak zrobić podkładkę pod kubek z patyczków do lodów?

Inne projekty i wyroby
Podkładki pod kubki są obecnie wykonywane z przeróżnych tworzyw, bambusowe, słomkowe itd. Dlaczego więc nie wykonać ich własnoręcznie? Podkładki możemy również spersonalizować czyli wykonać szczególnie pod daną osobę, z jej imieniem lub inicjałami itp. Polecam wykonanie prostych podkładek z patyczków do lodów.
podkładka pod kubek

Jak zrobić podstawkę pod kubek z patyczków po lodach?·

Inne projekty i wyroby
Skończyło się lato, a z nim czas lodów na patyku lub w kubeczkach, jedzonych patyczkami. Może uda ci się znaleźć jakieś niewykorzystanie patyczki. Polecam wykorzystanie ich do wykonania podkładek pod kubki. Jest to doskonała zabawa dla dzieci na jesienny, deszczowy dzień.
podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z guzików?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podkładki pod szklanki z guzików doskonale prezentują się na stole i są stosunkowo niedrogie. Zrobienie takich podkładek wymaga od nas jedynie odrobiny czasu, cierpliwości i inwencji. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić podkładki z guzików.
podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z tkaniny?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie masz jeszcze podkładek pod szklanki? Zamierzasz je kupić, ale żadne ci nie pasują? Nic prostszego kup zwykłe korkowe podstawki i ozdób je materiałem, który będzie ci pasował. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę walentynkową z serduszkiem?

Kartki na Walentynki
Walentynki to czas, kiedy chcemy podarować swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. W tym roku podaruj więc ukochanej osobie własnoręcznie wykonaną kartkę walentynkową. Będzie to z pewnością oryginalny i niezapomniany prezent. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak ja wykonać.