Tag: Zdobienie paznokci

ozdabianie paznokci krok po kroku

Jak ozdobić paznokcie?

Manicure i Pedicure
Zdobienie paznokci wbrew pozorom nie jest wcale takie trudne. Nie musisz iść do salonu kosmetycznego, możesz to zrobić sama w domu. Wystarczy tylko trochę chęci i odrobina wyobraźni. Zdobienie rozpocznij od jak najprostszych motywów. Z czasem przekonasz się jakie to łatwe i sama będziesz wymyślać coraz to nowsze techniki. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak w prosty sposób ozdobić swoje paznokcie.
ozdabianie paznokci - wzory

Jak ozdabiać paznokcie? Podstawy

Manicure i Pedicure
Ozdabianie paznokci nie jest trudne jednak wymaga cierpliwości oraz odrobiny wyobraźni. Wzorów i pomysłów można znaleźć bardzo wiele jednak nie każda kobieta będzie potrafiła odtworzyć takie dzieło sama w domu. Poniżej przedstawiam podstawowe zasady i techniki zdobienia paznokci.
naklejanie naklejek na paznokcie

Jak naklejać naklejki na paznokcie?·

Manicure i Pedicure
Naklejki na paznokcie są różnorodne, stosunkowo tanie a poza tym są najprostszą formą dekoracji paznokci. Dzięki lakierowi do paznokci i naklejkom możemy wyczarować piękne i niepowtarzalne wzory. Poniżej przedstawiam krok po kroku jak prawidłowo naklejać naklejki na paznokcie aby ładnie wyglądały i długo się trzymały.
kolczyk w paznokciu

Jak zrobić kolczyka w paznokciu?

Manicure i Pedicure
Kolczyk noszony w paznokciu jest bardzo oryginalną, a zarazem efektowna ozdobą. Jednak noszenie ich wymaga wiele uwagi i ostrożności. Wiszące ozdoby łatwo można o coś zaczepić i zgubić. Zabieg ten możesz wykonać samodzielnie w domu lub udać się do kosmetyczki. Z pewnością jest on bezbolesny. Poniżej znajdziesz wskazówki jak go wykonać.
wzory na paznokcie - wzór marynarski

Jak ozdobić paznokcie? Wzór marynarski

Manicure i Pedicure
Nie masz pomysłu jak ozdobić paznokcie na lato? Jeśli wybierasz się nad morze lub nad jezioro proponuję zawsze modny - wzór marynarski. Poniżej znajdziesz instrukcję pokazującą jak krok po kroku ozdobić w taki sposób paznokcie.
paznokcie w gazetę

Jak zrobić paznokcie w gazetę?

Manicure i Pedicure
Paznokcie jak w gazetę są teraz bardzo modne. Widzimy je coraz częściej u celebrytów, zarówno naszych rodzimych jak i zagranicznych. Ale nie jest to coś zarezerwowanego tylko dla nich. Ty też możesz mieć takie paznokcie. Jak tego dokonać przeczytaj poniżej.
Krótkie paznokcie

Jak ozdobić krótkie paznokcie?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Lato jest specyficzną porą roku. To właśnie teraz zaczynamy dbać o siebie bardziej, inwestujemy w nową fryzurę, garderobę, dodatki. Latem też możemy sobie na więcej pozwolić w tych kwestiach. Dozwolone są absolutnie wszystkie kolory i błyskotki. Zadbajmy też, by nasze paznokcie ładnie komponowały się z nowymi ciuszkami, biżuterią i butami. Tak jak w urządzaniu mieszkania - ważne są wykończenia, tak samo w naszym wizerunku ważne jest by każdy szczegół był dopracowany. A takim ważnym szczegółem u kobiety są właśnie paznokcie. Nie musisz mieć długich, by były ładne i zadbane.
paznokcie w szachownicę

Jak pomalować paznokcie w szachownicę?

Manicure i Pedicure
Szachy to rozrywka dla tęgich umysłów, ale nie trzeba być mistrzem tej dyscypliny, by nauczyć się ozdabiać paznokcie motywem szachownicy. Wprost przeciwnie, wzór ten jest bardzo prosty. Sekret jego wykonania zdradzam poniżej.
paznokcie marmurkowe

Jak zrobić paznokcie marmurkowe?·

Manicure i Pedicure
Pomalowanie paznokci w marmurkowy wzór może wydawać się rzeczą niemożliwą. Jednak, jeśli zna się odpowiednią technikę, okazuje się to być banalnie proste. Jedyną wadą opisanego tutaj sposobu jest duże zużycie lakieru do paznokci. Jeśli więc na twojej półce znajdują się lakiery, które kosztowały krocie, na cele tego projektu polecam zainwestować w coś tańszego, czego nie będzie ci żal wylać. Technikę robienia paznokci marmurkowych prezentuję poniżej.
paznokcie ząbk

Jak zrobić paznokcie ząbki?

Manicure i Pedicure
Wymalowanie na paznokciach ząbków może wydawać się skomplikowane. Jeśli jednak odpowiednio się do tego przygotujesz, okaże się, że jest to banalnie proste. Potrzebne ci będzie jednak wsparcie w postaci taśmy do zdobienia paznokci. To ona jest gwarantką twojego sukcesu.