Tag: Wybielanie tkanin

Jak używać wybielacza do tkanin?

Jak używać wybielacza do tkanin?

Pranie
Często podczas prania zdarzają się uciążliwe plamy i wtedy właśnie sięgamy po wybielacz, jednak nie zawsze powinniśmy go używać. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak używać wybielacza by nie zniszczyć tkanin.


Podobne porady

konwalia

Jak zrobić odświeżacz powietrza i tkanin?

Florystyka
Nawet nie nadwyrężając swojego budżetu, możesz mieć każdego dnia świeże, pachnące i czyste dywany, zasłony, pościel i meble. A wszystko to za pomocą domowego odświeżacza powietrza i tkanin. Jego wykonanie jest proste i tanie. Nigdy więcej nie będziesz chciała wydawać pieniędzy na chemiczne odświeżacze w sprayu!
płyn zmiękczający do płukania tkanin

Jak zrobić płyn zmiękczający do płukania tkanin?

Pranie
Niektórzy z nas boją się kupowanych płynów ze względu na dużą zawartość chemikaliów. Nie są one przyjazne dla środowiska i mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, a co za tym idzie samopoczucie. Chemikalia wywołują u nas z reguły najwięcej alergii. Ale jest i na to sposób. Możesz z powodzeniem zrobić swój własny płyn zmiękczający. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.
naturalny płyn zmiękczający do tkanin

Jak zrobić naturalny płyn zmiękczający do tkanin?

Pranie
Dzięki temu płynowi zmiękczającemu zaoszczędzisz pieniążki i zyskasz na zdrowiu. Nie zawiera chemikaliów, a dzięki ogólnie dostępnym składnikom nie będziesz mieć problemów z ich zebraniem. W zależności od tego jakiej odżywki użyjesz, Twoje ubrania będą za każdym razem inaczej pachnąć. Ja jestem zadowolona z tego płynu. Przekonaj się co do jego skuteczności i Ty.

7 sposobów wykorzystania chusteczek do tkanin

Narzędzia czyszczące
Chusteczki do zmiękczania tkanin doskonale sprawdzą się nie tylko przy robieniu prania. Jest wiele innych czynności, w których mogą się okazać bardzo przydatne. Nie są przy tym obciążeniem dla portfela - jedno opakowanie kosztuje ok. 9 zł.
płyn zmiękczający tkaniny

Jak zrobić domowy płyn do zmiękczania tkanin?

Pranie
Pranie jest szorstkie i nieprzyjemnie pachnie? Zmień sklepowy płyn na naturalny, ekologiczny zmiękczacz do tkanin. Ocet naturalnie zmiękczy tkaniny tworząc bazę naszego płynu do zmiękczania bez zbędnych dodatków i barwników. Dodany do niego ulubiony olejek eteryczny, nadamy tkaninom niesamowity zapach. Zrób własny domowy płyn do zmiękczania tkanin.
Domowy odplamiacz do tkanin

Domowy odplamiacz do tkanin

Usuwanie plam
Plamy na ubraniach, dywanach czy tkaninach zdarzają się często. Nie warto jednak zawracać sobie nimi głowy. Zamiast kupować drogie odplamiacze możesz przygotować domowy odplamiacz. Wystarczy kilka składników. Sprawdź dokładny przepis poniżej.
Jak zrobić domowy wybielacz w pisaku

Jak zrobić domowy wybielacz w pisaku

Usuwanie plam
Wybielacz w sztyfcie to przydatny gadżet, który może uratować twoją białą kreację na ważnym spotkaniu albo przyjęciu. Zamiast kupować kolejne drogie i szybko wysychające, gotowe produkty,, możesz przygotować taki sam w domu. Z pewnością wyjdzie o wiele taniej, a przygotowanie jest niezwykle proste.