Tag: Pierwsza randka

Pierwsza randka

Jak zaprosić kogoś na randkę?

Poradnik Randkowy
Zaproszenie kogoś na randkę może wydawać się łatwe, ale zanim się zdecydujesz, może Cię czasami kosztować wiele nerwów. Poniżej znajdziesz kilka porad i sugestii jak to zrobić bezboleśnie.
Pierwsza randka

Jaką restaurację wybrać na pierwszą randkę?

Poradnik Randkowy
Wybierając restaurację na pierwsza randkę, może wcale nie być takie proste. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o jedzenie, ale także o całą prezentację lokalu.
miłość

Jak zatrzymać przy sobie mężczyznę?

Zauroczenie
Poznałaś świetnego faceta który był Tobą zainteresowany i chciał się umówić? Dałaś mu swój numer telefonu? Nie wiesz co robić dalej? Przeczytaj poniższe porady i dowiedz się co zrobić, aby zatrzymać chłopaka przy sobie na dłużej.
Całowanie na randce

Jak się całować na randce?

Pomysły i Scenariusze na Walentynki
Randka przebiega wspaniale i zbliża się już do końca. Moment pożegnania jest coraz bliżej i bliżej a Ty właśnie sobie uświadamiasz, że nie wiesz co zrobić i jak się zachować kiedy nadejdzie ta chwila. Chcesz, aby pocałunek był magiczny i niepowtarzalny, jak w filmach o miłości. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak i kiedy się całować.
pierwsza randka

Jak wyglądać świetnie na pierwszej randce?

Poradnik Randkowy
Na pierwszej randce musimy wyglądać wspaniale. To od niej zależy czy randka ta okaże się pierwszą czy może również ostatnią. Tutaj liczy się pierwsze wrażenie. Zatem, do dzieła!
pierwsza randka

Jak dobrze wypaść na pierwszej randce?

Poradnik Randkowy
Pierwsza randka jest jak rozmowa kwalifikacyjna. Od niej zależy czy zostaniesz "zatrudniony/-a" do nowego związku. Liczy się tutaj wszystko - od wypowiadanych słów, inteligencji, sposobu zachowania, aż do twojego ubioru. Poniżej znajdziesz kilka porad jak dobrze wypaść na pierwszej randce.
pierwsza randka

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

Randki po Rozwodzie
Rozmowa na pierwszej randce nigdy i nie jest prosta. Żebyśmy się nie wiadomo jak starali zawsze zapadnie na pewien czas krępująca cisza, język nam się plącze, nie potrafimy ułożyć w myślach najprostszego pytania. Oczywiście istnieją osoby, które są mistrzami w tej dziedzinie, jednak większość ludzi ma taki sam problem podczas rozmowy z osobą, która wpadła im w oko. Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących rozmowy na randce, a mianowicie - o czym rozmawiać a na jaki temat lepiej zachować milczenie.
pierwsza randka

Jak się zachowywać na pierwszej randce?

Nowy Związek
W ogólności, sukces na pierwszej randce zależy przede wszystkim od tego, jaką więź uda ci się nawiązać ze swoją partnerką/partnerem, jak będziecie się razem bawić i jak zgodne okażą się być wasze charaktery. Prawdziwe pytanie tyczy się jednak przede wszystkim tego, jak bardzo osoba, z którą się umówiłeś/-łaś pragnie zostać częścią twojego życia. Problem przed jakim stajesz to: jak wyrazić zainteresowanie drugą stroną w taki sposób, by i ona zainteresowała się tobą. Żeby to osiągnąć trzeba podejść do całego spotkania w sposób psychologiczny. Oto na co należy zwrócić uwagę:
randka w zimie

Jak zaplanować randkę w zimie?

Pomysły i Scenariusze na Walentynki
Zima to pora, kiedy pogoda zmienia się diametralnie. Zaczyna padać śnieg, jest wietrznie i chłodno. Wielu z nas marzy wtedy o spędzeniu tego czasu przed ciepłym kominkiem i popijając filiżankę gorącej czekolady rozmyśla o przyjemnych rzeczach kojarzących się mu z ciepłem. Z początkiem sezonu świątecznego i ferii zimowych atmosfera staje się radosna i kolorowa. Choć białe płatki śniegu przystroiły pięknie okolicę poprawiając jej wygląd, wiele osób woli pozostać w ciepłym domu przez większość zimowego czasu. Uważają oni, że zimowy nastrój i towarzysząca mu pogoda niewiele ma wspólnego z romantycznymi randkami. Nie pozwól, aby zimowa pogoda odebrała Ci szansę na wspaniałą randkę. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak w pełni wykorzystać zimowy sezon na idealną randkę.
zaproszenie na randkę

Jak zaprosić dziewczynę na randkę?

Poradnik Randkowy
Zaproszenia dziewczyny na randkę nie jest wcale takie proste, zwłaszcza jeśli jesteś trochę nieśmiały i nie chcesz zrujnować swoich szans u kobiety, która naprawdę ci się podoba. Nie musisz się jednak tym tak bardzo martwić, większość dziewczyn da ci szansę, musisz tylko spróbować. Trzeba w końcu się odważyć, inaczej już zawsze będziesz się zastanawiać co by było gdyby. Przeczytaj poniższe wskazówki, zdobądź się na odrobinę odwagi i zaproś dziewczynę na randkę. I pamiętaj, wszystko co musisz zrobić to po prostu być sobą.