Tag: Bycie szczęśliwym

Jak stać się szczęśliwym w 30 min?

Jak stać się szczęśliwym w 30 min?

Depresje
Może masz doła z powodu kryzysu finansowego. Może czujesz się przytłoczony ilością pracy. Może nie wyrabiasz się z ilością obowiązków, którym musisz sprostać przed wyjazdem na wakacje. A może po prostu masz zły dzień. Jeśli tak, możesz być szczęśliwy - nawet zaraz. Przez kolejne 30 min postaraj się zrobić jak najwięcej zadań z poniższej listy jak to tylko możliwe. Każda pozycja wyniesie cię kolejne piętro ku szczęściu.
szczęśliwy człowiek

Jak być szczęśliwym człowiekiem?

Radzenie Sobie Ze Stresem
Szczęście jest zjawiskiem naturalnym, które istnieje wśród ludzi od niepamiętnych czasów. Jednak obecne, stresujące życie, stało się zbyt trudne dla wielu osób, aby mogli oni doświadczyć prawdziwego szczęścia. Poniżej zatem znajdziesz kilka kroków, które pomogą Ci doświadczyć trochę szczęścia w życiu.
szczęście

Jak być szczęśliwym?

Radzenie Sobie Ze Stresem
To pytanie od wieków nurtuje wiele pokoleń. Zdania na ten temat są podzielone, ponieważ dla każdego szczęście oznacza zupełnie inny stan. Wszystko zależy od tego, kiedy czujemy się szczęśliwi i od tego, co chcemy w życiu osiągnąć. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek - nie jest to jednak recepta na szczęście, lecz porady na zmianę sposobu postrzegania świata.
Wspaniałe życie

Jak dobrze żyć?

Rozwój Osobisty
“Każdy dzień traktuj jak osobne żywoty” Seneka. Aby być szczęśliwym nie musisz być bogatym człowiekiem, podróżującym po całym świecie, pijącym szampana ze znanymi osobistościami w egzotycznych lokalach ani posiadać samochodu sportowego, SUV-a czy jachtu. Jak być zatem szczęśliwym? Prawda jest taka, że aby być szczęśliwym i dobrze żyć potrzeba nam bardzo niewiele.
szczęsliwi ludzie

9 życiowych prawd, którymi kierują się ludzie szczęśliwi

Rozwój Osobisty
Prawdziwa radość życia nie pochodzi z rzeczy, które cię otaczają, ale z twojego wnętrza. Nikt nie rodzi się szczęśliwy, jednak szczęście to kwestia wyboru. Nie wiesz, jak niektórzy tego dokonują? Przede wszystkim znajdują radość nawet w najdrobniejszych szczegółach, których można doświadczyć każdego dnia. Ci ludzie rozumieją, że mogą mieć kontrolę nad swoim otoczeniem. Oto kilka prawd, które znają i którymi kierują się ludzie szczęśliwi:
szczęscie

Jeśli chcesz osiągnąć szczęście, pożegnaj się z tymi rzeczami

Depresje
Wszyscy pragniemy szczęścia. Jednak dla wielu z nas, szczęście to pojęcie abstrakcyjne. Nie ważne jak bardzo się staramy, nie udaje się nam go osiągnąć. Zamiast tego pławimy się w smutki i samotności, zastanawiając się, gdzie popełniliśmy błąd. Problem może polegać na tym, że szukamy w złych miejscach. Może za mocno przywiązujesz się do rzeczy, które nie są ci potrzebne i niszczą twoją drogę do szczęścia. Zastanów, się czy to nie któraś z tych 8 rzeczy, których powinnaś się pozbyć: