Tag: Szybkie upięcia włosów na co dzień

Fryzura na imprezę

Jak szybko poprawić wygląd włosów?

Fryzury okolicznościowe
Kiedy dostajesz zaproszenie na godzinę przed imprezą, z reguły znaleźć w szafie odpowiednią kreację nie jest wielkim problemem. Inaczej ma się sprawa z fryzurą... Ponieważ nasze włosy często „żyją swoim życiem” i ani myślą słuchać naszych wymówek, aby się w końcu ułożyły więc czasem trzeba się uciec do bardziej drastycznych sposobów. Poniżej znajduje się osiem wskazówek, jak okiełznać włosy na ostatnią chwilę przed ważnym wyjściem.


Podobne porady

Jak zrobić fryzurę wieczorową?

Fryzury
Film poradnikowy przygotowany przez Klinikę Handsome Men przedstawia w jaki sposób, można łatwo i szybko upiąć włosy na romantyczny wieczór. Stylista krok po kroku prezentuje etapy uczesania.

Jak zrobić fryzurę gwiazdy z okładki Vouge?

Fryzury
Stylista Kliniki Handsome Men prezentuje kilka fryzur inspirowanych magazynem Vouge. Włosy modelki zostaną uniesione od nasady i efektownie upięte. Taka fryzura stanowi doskonałą propozycję dla osób, które chcą choć przez chwilę poczuć się jak gwiazdy. Idealna dla kobiet, które lubią wytworne stylizacje. Poniżej znajdziecie filmik, na którym stylistka zaprezentuje wam, w jaki sposób upiąć włosy, by wyglądać jak z żurnala.

Jak upiąć włosy kręcone?

Fryzury
Stylista Kliniki Handsome Men prezentuje łatwy i szybki sposób stylizacji włosów kręconych. Dzięki luźnemu upięciu fryzura staje się elegancka i idealna na popołudniowe spotkanie.

Jak się modnie uczesać?

Fryzury
Nie macie pomysłów na ciekawe uczesanie? Bez obaw, styliska Kliniki Handsome Men przedstawi wam swoją propozycję upięcia. Jest idealne na każdą okazję, bez wątpienia sprawdzi się w upalne dni i możecie być pewne, że przyciągnie wzrok płci przeciwnej. Ta lekka, zwiewna fryzura nadaje się dla kobiet w każdym wieku i będzie ciekawym uzupełnieniem każdej stylizacji. Poniżej znajdziecie filmik instruktażowy, który pomoże wam w samodzielnym ułożeniu włosów.

Jak zrobić kok klasyczny?

Fryzury
Pani Agnieszka stylistka Kliniki Handsome Men pokazuje w jaki sposób łatwo i szybko można upiąć klasycznego koka, czyli elegancką fryzurę dzięki której olśnisz nie jednego klienta swojego biura.

Jak upiąć włosy cienkie i delikatne?

Fryzury
Cienkie włosy mają to do siebie, że są niepodatne na stylizacje i łatwo ulegają uszkodzeniom. Uważa się, że przyczyną cienkich włosów jest zła dieta, niezdrowy styl życia i geny. Pamiętajcie, że należy wykluczyć wszekie zabiegi z udziałem wysokich temperatur. Jednak istnieją upięcia, które sprawią, że zapomnisz o oklapniętych i smętnie zwisających kosmykach. Poniżej fryzjerka Kliniki Handsome Men prezentuje modne upięcie, idealne dla włosów cienkich i delikatnych.

Pomysł na awaryjne upięcie włosów

Koki i upięcia
Czasami musimy szybko wyjść z domu i nie mamy czasu na umycie włosów. Może tak się stać z różnych powodów - czy to byłyśmy chore czy jesteśmy na łonie natury gdzie brak łazienki z ciepłą wodą. W tym artykule znajdziesz pomysł na szybkie upięcie nieświeżych włosów.