Tag: Naszyjnik z włóczki z koszulki

naszyjnik frędzle z koszulki

Jak zrobić naszyjnik frędzle z koszulki?

Robienie biżuterii
Bądź modna w tym sezonie i zrób sobie własny naszyjnik! Tego typu wyroby są bardzo na topie. Frędzle też święcą triumfy, więc czemu nie połączyć tych dwóch i zrobić sobie naszyjnika z frędzlami? Wykorzystaj do tego włóczkę zrobioną z koszulki. Bądź modna, bądź eko.


Podobne porady

Szalik z frędzlami

Jak zrobić frędzle do szalika?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Dodanie frędzli do szalika czy chusty wcale nie jest trudne, a może być fajną zabawą. Dzięki temu możesz odmienić swój szalik o 180 a nawet 360 stopni. A to dlatego, że nie musisz robić frędzli w kolorze szala. Możesz zrobić je w jakimś kontrastowym kolorze, możesz zrobić je długie, krótkie, gęste, grube – jakie tylko chcesz. Zobacz jak zrobić takie frędzle.
włóczka z gazety

Jak zrobić włóczkę z gazety?

Robienie na drutach
Włóczka z gazety - to brzmi nieprawdopodobnie. To już jest naprawdę eko. Z takiej włóczki możemy zrobić naprawdę fajne rzeczy, niestety nie wszystko, ubrań nie zrobimy bo co w przypadku kiedy się zmoczą? Jestem jednak pewna, że znajdziesz coś dla siebie do zrobienia z gazetowej włóczki. Może podkładki pod talerzyki? Maty na stół? Ozdobne ramki na zdjęcia? Wszystko zależy od Ciebie.
naszyjnik z t-shirta z listkami

Jak zrobić naszyjnik z t-shirta z listkami?

Robienie biżuterii
Naszyjnik z koszulki? To możliwe. Wystarczy, że wytniesz z koszulki paski i odpowiednio je rozciągniesz. A dalej to już z górki. Dodaj różne elementy, tak ja tutaj dodane zostały listki. Zachwyć siebie i znajomych własnoręcznie zrobionym naszyjnikiem. Zero szycia!!
naszyjnik frędzle ze sznurka

Jak zrobić naszyjnik frędzle ze sznurka?

Robienie biżuterii
Naszyjniki z frędzli są bardzo modne. Dominują na ulicach większych miast i powoli pojawiają się także i w mniejszych. Potrafią dodać charakteru każdemu strojowi i zamienić go w bardziej elegancki lub fantazyjny, w zależności od rodzaju sznurka i jego kolorów. Miej i ty swój własny naszyjnik z frędzlami. Zrób go jak najszybciej.
naszyjnik z frędzli

Jak zrobić naszyjnik z frędzli?

Robienie biżuterii
Zamiast robić frędzle z nitek, muliny czy innych materiałów można je po prostu kupić lub odpruć od czegoś. Dzięki kilku prostym krokom możesz sama zrobić sobie wspaniały naszyjnik z frędzli. Szybko, ładnie, modnie i tanio.
prosty naszyjnik z koszulki

Jak zrobić prosty naszyjnik z koszulki - frędzle?

Robienie biżuterii
Prostszy niż wszystkie inne naszyjnik z koszulki. Żadnego zaplatania, naciągania, łączenia. Po prostu bierzesz koszulkę, tniesz i już. Gotowe. Czy to możliwe? Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz.
naszyjnik z frędzlem

Jak zrobić naszyjnik frędzel?

Robienie biżuterii
Jeśli jesteś fanką ręcznie robionej biżuterii na pewno nie umknęły Twojej uwadze modne frędzle. Na Twoje szczęście ich zrobienie jest niezwykle proste, a biżuteria, w której wykorzystasz motyw frędzla zrobi furorę. Zobacz, jak szybko zrobić efektownego frędzla.