Tag: Jestem w ciąży

rozmowa z mężem o ciąży

Jak powiedzieć mężowi o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i nie wiesz jak powiedzieć o tym mężowi? Może to być dla niego wielkie zaskoczenie lub też długo oczekiwana nowina. Zdarza się jednak, że dla niektórych to zbyt wielkie obciążenie. Nieważne jednak jak Twój mąż zareaguje, musisz koniecznie powiedzieć mu o swoim stanie. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak poinformować swojego męża o ciąży.
nastolatka w ciąży

Jak powiedzieć rodzicom o ciąży?

Ciąże nastolatek
Zrobiłaś test ciążowy i wynik okazał się pozytywny. W jednej chwili czujesz, jak twoje życie przewraca się do góry nogami. Jednak najbardziej boisz się tego, jak zareagują Twoi rodzice. Boisz się na samą myśl o tej rozmowie. Jak im powiedzieć, że jesteś w ciąży? Poniżej znajdziesz wskazówki, które z pewnością Ci to ułatwią.
Test ciążowy

Jak rozpoznać, że jest się w ciąży?

Dolegliwości w ciąży
Czasem obawiamy się ciąży, czasem bardzo chcemy w nią zajść, w obu przypadkach dopatrujemy się u siebie objawów zapłodnienia i niejednokrotnie znajdujemy je, mimo iż nie spodziewamy się potomka. Wszystko dlatego, że pierwsze objawy ciąży są dość subiektywne i kobieta właściwie nie jest w stanie, samodzielnie stwierdzić w 100% na początku ciąży, czy faktycznie w nią zaszła.


Podobne porady

poranne nudności

Jak rozpoznać objawy ciąży?

Zajście w ciążę
Starasz się o dziecko i nie możesz się doczekać pierwszych objawów ciąży? Boisz się że je przeoczysz? Czy może pojawiły się niepokojące objawy i zastanawiasz się czy to właśnie objawy ciąży, a nie byłaś na to przygotowana? Poniżej zamieszczamy krótki opis najczęstszych i najwcześniejszych objawów świadczących o poczęciu dziecka.

16 wczesnych objawów ciąży

Emocje w ciąży
Minęło już kilka tygodni od kiedy uprawiałaś seks bez zabezpieczenia i teraz się zastanawiasz czy jesteś w ciąży czy też nie. Aby się o tym dowiedzieć i mieć stu procentową pewność to powinnaś wykonać test ciążowy lub wybrać się na badanie do ginekologa. Zanim to jednak zrobisz dowiedz się jakie są wczesne objawy ciąży i czy któreś z nich brzmią znajomo.
Oznaki ciąży

17 wczesnych oznak ciąży - część 1

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Staracie się o dziecko. Co miesiąc przechodzicie przez ten sam rytuał i za każdym razem chodzisz jak na szpilkach zadając sobie pytanie: czy jestem już w ciąży? Aby mieć pewność, możesz zrobić test ciążowy, badanie krwi lub umówić się na wizytę ginekologa, ale zanim podejmiesz któreś z tych działań, przeczytaj o 16 sposobach rozpoznania, czy jesteś w ciąży. Czy któryś z nich brzmi znajomo?
Objawy ciąży

17 wczesnych oznak ciąży - część 2

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Od dłuższego czasu staracie się o dziecko, a tu ciągle nic? Być może jesteś już w ciąży, a nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zdarza się, że objawy ciąży są identyczne nawet jak przy przeziębieniu. Zanim zrobisz badania czy pójdziesz do ginekologa, sprawdź czy któryś z objawów tyczy się ciebie.