Tag: Fryzura na wesele

Jak zrobić fryzurę na wesele? Krok po kroku.

Koki i upięcia
Stylistka kliniki Handsome Men przedstawi wam niebanalną propozycję uczesania w formie koczka. Fryzura doskonale sprawdza się na przyjęciach wymagających formalnego ubioru. Na pozór proste uczesanie podkreśli waszą urodę i bez wątpienia przyciągnie wzrok płci przeciwnej. Upięcie wspaniale uzupełni każdą stylizację. Poniżej znajdziecie wskazówki, które umożliwią wam samodzielnie wykonie koczka na wesele.
kok z warkoczy

Jak zrobić kok z warkoczem?

Stylizacja fryzur
Z zazdrością patrzysz na zmyślne fryzury koleżanek i zastanawiasz się jak dużo czasu poświęciły na zrobienie tych skomplikowanych splotów i upięć? Myślisz sobie, że za żadne skarby nie jesteś w stanie zrobić czegoś takiego na swojej głowie bo to na pewno trudne, czasochłonne i na pewno nie wyjdzie. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Zrobienie koka z warkoczy jest niesamowicie proste. Nie wierzysz? Zobacz! I ciesz się piękną fryzurą w kilka minut.
Kok z boku głowy

Jak zrobić prostego koka z boku głowy?

Stylizacja fryzur
Śpieszysz się i nie masz czasu na żmudne układanie fryzury? Jednak mimo wszystko chcesz się ładnie prezentować i nie chodzić rozczochrana. Znam to z własnego doświadczenia i mam rozwiązanie. Prosty kok dla włosów długich z boku głowy w niecałe 5 minut. Wiem, bo próbowałam. Jest świetny, szybko się go robi i dobrze się trzyma. Polecam.
Kok  z warkoczy

Jak zrobić eleganckiego koka z warkoczy?

Koki i upięcia
Prosty, ale niezwykle elegancki sposób na upięcie włosów w koka. Zrób kilka warkoczy i upnij je z tyłu głowy tworząc oryginalną fryzurę. Wygląda, jakbyś się musiała trochę napracować, ale w rzeczywistości zrobisz ją w kolka minut. Do dzieła.


Podobne porady

kok z warkoczy

Jak zrobić koka z warkoczy?

Włosy
W tym sezonie tryumfy święcą koki i warkocze. Jeśli nie możesz się zdecydować na jedną z tych fryzur, połącz je w jedno! Zrób koka z warkoczy. Fryzurka ta najlepiej będzie wyglądała na włosach długich i tylko na takich włosach ‘wyjdzie’. Dobry pomysł na fryzurę weselną, na wieczorną randkę, a nawet do biura.
kok z warkoczy

Jak zrobić prostego koka z warkoczy?·

Fryzury okolicznościowe
Musisz się szybko, ale fajnie uczesać? To propozycja w sam raz dla Ciebie. Kok z warkoczy, mimo iż wygląda na czasochłonnego tak naprawdę zajmie Ci pięć minut. Nie wierzysz? Szybko zerkaj na instruktaż, chwytaj szczotkę i mierz czas.
warkocz dookoła głowy

Jak zrobić łatwe fryzury z warkoczem?·

Fryzury okolicznościowe
Warkocz to najmodniejszy trend tego roku i nieprawdą jest, że fryzury z jego wykorzystaniem przeznaczone są wyłącznie dla długich włosów. Poniżej poznasz sześć prostych fryzur, które odmienią tradycyjne postrzeganie warkocza. Niektóre z nich nadają się idealnie dla włosów długich, ale i krótsze fryzurki znajdą tutaj coś dla siebie.