Tag: Bransoletka z koralików wzory

bransoletka z koralików i muliny

Jak zrobić bransoletkę z koralików i muliny?

Robienie biżuterii
Ręcznie robiona biżuteria jest bardzo trendy. I mimo, że nie wszystkim ona przypadła do gustu wciąż ma bardzo duże grono zwolenników, a raczej zwolenniczek. I to właśnie dla nich ten krótki tutorial. A może ktoś, kto nie lubi takiej biżuterii przekona się do tego projektu? W każdym razie warto spróbować.


Podobne porady

bransoletka z muliny

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

Robienie biżuterii
Bransoletki z muliny często nazywane są bransoletkami przyjaźni i noszone są jako jej symbol. Naucz się i swoich przyjaciół, jak się je wykonuje. Do jej zrobienia użyj zestawu kolorów – twój ulubiony kolor i kolor twojego przyjaciela. Mieszaj dowolnie kolory, będą stanowić wówczas ozdobę każdego stroju.
pisanki z muliny

Jak zrobić dekoracyjne pisanki z muliny?

Dekoracje Wielkanocne
Wykonanie jajek z muliny jest jedną z moich ulubionych dekoracji wielkanocnych. Nie są trudne do wykonania a efekt jest niecodzienny. Najlepiej prezentują się zawieszone na zielonych gałązkach lub ułożone w koszyku w większej ilości. Ja zawieszam je często pod lampą która znajduje się nad stołem świątecznym. Polecam ich wykonanie.
Bombki z muliny

Jak zrobić bombki z muliny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Za oknem mróz, a ty nie wiesz jak spędzić przedświąteczny czas? Bombki z muliny są bardzo proste do zrobienia i mogą je robić również dzieci. Na drzewku bożonarodzeniowym będą się prezentować znakomicie. Możemy użyć ich również do udekorowania świątecznego stroika. Twoi bliscy na pewno będą bardzo szczęśliwi, jeśli podarujesz im taką bombkę w prezencie. Jest bardzo delikatne, także doskonale wkomponuje się w świąteczny klimat, przypomina nieco śnieżną kulę.
kolczyki ze spinaczy i muliny

Jak zrobić kolczyki ze spinaczy i muliny?

Robienie biżuterii
Bardzo prosty i tani sposób na modne i niepowtarzalne kolczyki. Dzięki zwykłemu spinaczowi biurowemu i mulinie możesz zrobić kolczyki, jakich nigdzie nie kupisz, a jeśli nawet to wcale nie za małą cenę. A nie ma to jak satysfakcja z tego, że coś się samemu zrobiło. Jest to też świetny pomysł na prezent.
kolczyki frędzle z muliny

Jak zrobić kolczyki frędzle z muliny?·

Robienie biżuterii
Modne frędzle wdzierają się już wszędzie. Zawędrowały nawet na nasze uszy. Możesz jednak zrobić sobie w niewiarygodne prosty sposób zrobić sobie sama kolczyki z frędzli. Wystarczy mulina, klej, odpowiednie zapięcie. Świetne zarówno na ciepłe letnie dni do lekkich ciuchów, jak i do cieplejszych jesiennych czy wiosennych. Ożyw swój strój poprzez kolorowe kolczyki frędzle.
Naszyjnik ze sznurka i muliny

Jak zrobić naszyjnik ze sznurka i muliny?·

Robienie biżuterii
Poniżej przedstawiam prosty sposób na zrobienie kolorowego naszyjnika ze sznurka i muliny. Będzie on idealny na lato i jesień! Stanowi doskonała ozdobę i bez wątpienia uświetni niejedną oryginalna stylizację. Jeśli lubicie wyróżniać się w tłumie to propozycja dla was. Z pewnością przyciągniecie niejedno spojrzenie płci przeciwnej. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w przygotowaniu rewelacyjnego, niebanalnego naszyjnika.
kolię z muliny

Jak zrobić kolię z muliny?

Biżuteria
Nici do haftowania służą nie tylko do szycia – mają potencjał, by stać się naszyjnikiem. Wbrew pozorom nie jest trudny w wykonaniu i nie wymaga wiele wysiłku. Taka ozdoba z pewnością uświetni niejedną stylizację. Doskonale prezentuje się zarówno z w zestawieniu z letnią odzieżą, jak i zimową. Etniczne wzory wciąż cieszą się dużą popularnością. Przekonaj się, jak w prosty sposób krok po kroku możesz stworzyć swoją własną biżuterię z muliny.