Tag: Problemy w związku

psychopatka

Jak stwierdzić, że Twoja dziewczyna jest psychopatką?

Nowy Związek
Ona potrzebuje ciągłych dowodów miłości, kontroluje Twój każdy ruch i ma na swojej ścianie kolekcję Twoich zdjęć - czy zwariowała na Twoim punkcie czy jest po prostu psychicznie chora?
koniec związku

Jak przewidzieć koniec związku?

Rozstania
Jeszcze kilka dni temu było wspaniale. Szaleliście z miłości do siebie. Przytulaliście się na kanapie, czytaliście razem książki i karmiliście się czekoladkami. Dzisiaj jednak on mówi "Przykro mi. Jesteś wspaniała ale nie pasujemy do siebie". Zaczynasz się zastanawiać co się stało? "Jak mogłam nie zauważyć pierwszych znaków świadczących o tym, że między nami się coś psuje"? Zrywanie i rozstawanie się nigdy nie jest łatwe. Twoje ego oraz serce są złamane. Jednak, gdybyś była przygotowana na ten cios, twoje samopoczucie z pewnością byłoby teraz nieco lepsze. Poniżej przedstawiam znaki ostrzegawcze, świadczące o zbliżającym się końcu związku.
smutek po rozstaniu

Jak dojść do siebie po rozstaniu?

Rozstania
Po tym jak już ostatnie pudełko chusteczek zostało zużyte a łzy wyschły zaczynasz się zastanawiać: I co teraz? Jeszcze nie pogodziłaś się z rozstaniem, ale chcesz jak najszybciej zapomnieć o tym co było i rozpocząć nowy etap w życiu. Pogodzenie się z rozstaniem trwa zwykle połowę czasu trwania związku. Jednak czasami nie masz miesięcy czy lat na dojście do siebie. Poniżej przedstawiam 5 sposobów na przyspieszenie procesu gojenia się serca.
szczęśliwe małżeństwo

Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo rozwodu?

Obrączki
W twoich marzeniach na temat swojego szczęśliwego małżeństwa raczej nie pojawia się wizja wizyt u adwokata w sprawie rozwodu. Nie ma sposobu, aby na 100% uniknąć rozwodu, ale są sposoby, aby zminimalizować ryzyko jego wystąpienia. Jeśli jednak jesteś już po rozwodzie, nie zniechęcaj się, tylko ucz się na błędach, aby kolejny związek był spełnieniem twoich marzeń.
Jak zapomnieć o dziewczynie?

Jak zapomnieć o dziewczynie?

Rozstania
Nie jest łatwo zapomnieć o dziewczynie tuż po zerwaniu, ponieważ wspomnienia są wciąż żywe w twojej głowie. Aby wyleczyć się z związku i miłości potrzebujemy przede wszystkim czasu. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, by przyśpieszyć ten proces.
szczęśliwa para

Jak uzdrowić związek?

Kryzysy Małżeńskie
Dobre relacje to podstawa każdego związku. Wielu moich znajomych twierdzi, że jeżeli muszą pracować nad związkiem, to nie jest on dobry. Nie mają oni racji, podobnie jak ci, którzy twierdzą, że dobre zdrowie nie wymaga pracy, takiej jak ćwiczenia fizyczne, dobre odżywianie i zmniejszenie stresu. Poniżej znajdziesz 7 wskazówek, które pomogą ci uzdrowić twój związek.
przepraszam

Jak przeprosić chłopaka?

Problemy i Kłótnie
Pokłóciłaś się ze swoim chłopakiem i musisz go przeprosić? Twoje przeprosiny w dużej mierze zależą od tego, za co przepraszasz. Większe przeprosiny będą konieczne, jeżeli go zdradziłaś, niż te za to, że zostawiłaś uchylone okno w samochodzie, gdy padał deszcz (oczywiście to zależy także od tego jak bardzo on kocha swój samochód). Poniżej znajdziesz wskazówki jak przepraszać, by zwiększyć swoje szanse na uzyskanie przebaczenia.
kłótnia przedmałżeńska

Jak unikniąć kłótni przed ślubem?

Nauki Przedmałżeńskie
Sprzeczki i nieporozumienia zdarzają się w każdym związku. Przybierają na sile zwłaszcza wówczas, gdy para wchodzi w napięty okres, jakim jest narzeczeństwo. Ten artykuł opowiada o kłótniach przedmałżeńskich. Przeczytaj go, a dowiesz się, jak sobie z nimi radzić.
problemy osobiste

Jak rozwiązywać problemy osobiste?

Kłótnie Rodzinne
Któż z nas nie ma problemów? Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i bardzo trudno jest temu zaradzić. Kiedy jednak problemy się pojawiają, nie należy się załamywać, lecz z podniesionym czołem zmierzyć się z nimi. Jeśli nie potrafisz sobie radzić ze swoimi problemami - ten artykuł jest dla Ciebie!
Rozpad związku

8 sygnałów, że on cię wykorzystuje

Nowy Związek
Możliwe że twój facet cię wykorzystuje a ty nawet o tym nie wiesz. Jeśli czujesz, że w waszym związku jest coś nie tak, to możliwe, że najwyższa pora się rozstać. Poniżej przedstawiam kilka zachowań chłopaka na które powinnaś uważać.