Tag: Fryzury na wesele

Elegancki kucyk

Jak zrobić eleganckiego kucyka?

Fryzury okolicznościowe
Poniżej przedstawiam instrukcję wykonania eleganckiego kucyka krok po kroku. Taka fryzura będzie idealna na bal, studniówkę, uroczystość rodzinną czy na ślub (jeśli wybierasz się w charakterze gościa_. Fryzura ta mimo swojej prostoty jest bardzo elegancka i pasuje do włosów z grzywką jak i bez niej.
kok z warkoczy

Jak zrobić prostego koka z warkoczy?·

Fryzury okolicznościowe
Musisz się szybko, ale fajnie uczesać? To propozycja w sam raz dla Ciebie. Kok z warkoczy, mimo iż wygląda na czasochłonnego tak naprawdę zajmie Ci pięć minut. Nie wierzysz? Szybko zerkaj na instruktaż, chwytaj szczotkę i mierz czas.
kucyk na bok

Jak zrobić kucyka na bok?

Fryzury okolicznościowe
Marzysz o prostej, acz efektownej fryzurze? Co powiesz na kucyka z boku głowy? Wygląda naprawdę fajnie i nadaje się zarówno na wieczorny spacer, jak i do pracy, czy na wesele. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zrobić kucyka na bok.
kok opleciony warkoczem

Jak zrobić koka oplecionego warkoczem?

Koki i upięcia
Oto fryzurka, która zajmie ci niecałe 10 minut. Nada się więc na zrobienie czegoś fajnego w dosłownie ostatniej chwili. Super pomysł na upięcie włosów, jeśli włosy nie są świeże, ale drugi dzień nie myte. Przecież to nic strasznego, wiele z nas tak robi. Taki kok rewelacyjnie sprawdzi się tez w roli upięcia weselnego. Jest bardzo wygodny i elegancki, a przy odpowiednich dodatkach nabierze dodatkowego uroku. Jeśli masz grzywkę pozostaw ją z przodu, wyprostuj lub wymodeluj jak lubisz. Instruktaż poniżej. Krok po kroku, żeby nie było żadnych niejasności.
warkocz nieład

Jak zrobić warkocz nieład?

Fryzury okolicznościowe
Warkocze są modne zawsze, ale w tym sezonie cieszą się szczególną popularnością, także na specjalne okazje. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego warkocza lub francuza może być tzw. warkocz nieład. Jego oryginalnie zakręcona forma sprawia, że przykuwa uwagę, a tobie pozwala osiągnąć bardzo kobiecy, romantyczny wygląd.

Jak zrobić koka oplecionego warkoczykiem?·

Koki i upięcia
Dzięki takiemu uczesaniu będziesz wyglądać kobieco i słodko. Aby się dobrze trzymała, najlepiej umyć włosy dzień wcześniej lub nałożyć na nie puder nadający nieco tekstury.