Tag: Dominacja w łóżku

Niegrzeczna w łóżku

Jak być niegrzeczną w łóżku?

Poradnik Seksualny
Każda z nas chciałaby być od czasu od czasu złą dziewczynka w łóżku. Dużo się teraz słyszy jak mężczyźni fascynują się takimi kobietami i marzą o tym by to właśnie ich pani przejęła inicjatywę. Niestety nie każda z nas jest taka odważna. Wiele rzeczy nas hamuje przed byciem kocicą w łóżku. Przede wszystkim wstyd i małe poczucie własnej wartości. Myślę, że nadszedł najwyższy czas na to, aby się odważyć i poskromić partnera w sypialni. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak być niegrzeczną w łóżku.


Podobne porady

Jak dać kobiecie orgazm i zadowolenie seksualne?

Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Poradnik Seksualny
Fizyczna miłość jest ważnym elementem w stosunkach międzyludzkich. Nowożeńcy stają się sobie bliżsi i łączą się ze sobą podczas uprawiania seksu. Dlatego też stosunki między nimi stają się silniejsze. Ważne jest, abyś ty i twój partner osiągali zaspokojenie seksualne. Mężczyzna powinien wiedzieć, jak doprowadzić swoją kobietę do orgazmu i sprawić, że seks będzie przyjemny dla obu stron.
podniecanie faceta

Jak podniecić faceta w łóżku?

Poradnik Seksualny
Chcesz sprawić twojemu mężczyźnie wyjątkową przyjemność podczas seksu? Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak podniecić swojego faceta.
gra wstępna

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Poradnik Seksualny
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój facet za każdym razem jest całkowicie zaspokajany w łóżku, musisz się postarać. Nie możesz oczekiwać, że położysz się rozchylisz nogi, a on wskoczy i będzie zadowolony. Świetny seks wymaga pracy i zaangażowania obojga kochanków. Jest to coś, co nie dzieje się automatycznie. Co więc możesz zrobić, żeby podnieść jakość Waszego życia seksualnego i zaskoczyć Twojego faceta? Mamy kilka pomysłów i podpowiedzi.
Życie seksualne

Jak być lepszym w łóżku?

Pozycje Seksualne
Zastanawiałaś się może jak to jest, że jedni mają niesamowity seks a inni wciąż na niego narzekają. Co sprawia, że wrażenia, jakich doznajecie podczas stosunku płciowego potrafią być o wiele bardziej intensywne? Ostatnio miałam okazję spotkać się w barze z kilkoma kolegami z byłej pracy. Po paru piwach rozwiązały im się języki i oczywiście głównym tematem rozmowy stał się seks. Jeżeli jesteś ciekawa, co wpływa na lepsze życie seksualne to koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Samiec alfa

Jak być alfa?

Wystąpienia Publiczne
Bycie samcem alfa jest proste pod warunkiem, że wiesz co masz robić. Poniżej znajdziesz kilka porad i wskazówek, dzięki którym zostaniesz liderem w grupie i łamaczem damskich serc.
Miłość w kuchni

9 błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku

Poradnik Seksualny
Kiedy zaczynasz uprawiać seks z kobietą to ostatnią rzeczą jaką byś sobie życzył, jest ugasić jej pożądanie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego co robi w łóżku źle. Możesz się oczywiście zapytać swojej partnerki co mógłbyś zmienić w łóżku na lepsze, lub jeśli się wstydzisz poczytać kilka artykułów o tej tematyce. Poniżej przedstawiam 9 najczęstszych błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu.
W łóżku

5 błędów, popełnianych przez kobiety w łóżku

Poradnik Seksualny
Kto nie musi raz na jakiś czas urozmaicić swojego życia seksualnego? Kochasz swojego partnera i zakładasz, że będzie on zawsze inicjować seks? Nie tak szybko! Czy myślałaś kiedyś o tym, co ty możesz zrobić, aby rozgrzać atmosferę? Poniżej przedstawiam 5 największych błędów, jakie popełnia większość kobiet w sypialni.