Tag: Dominacja w łóżku

Niegrzeczna w łóżku

Jak być niegrzeczną w łóżku?

Poradnik Seksualny
Każda z nas chciałaby być od czasu od czasu złą dziewczynka w łóżku. Dużo się teraz słyszy jak mężczyźni fascynują się takimi kobietami i marzą o tym by to właśnie ich pani przejęła inicjatywę. Niestety nie każda z nas jest taka odważna. Wiele rzeczy nas hamuje przed byciem kocicą w łóżku. Przede wszystkim wstyd i małe poczucie własnej wartości. Myślę, że nadszedł najwyższy czas na to, aby się odważyć i poskromić partnera w sypialni. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak być niegrzeczną w łóżku.


Podobne porady

fantazje erotyczne

Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?

Poradnik Seksualny
Odgrywanie różnych ról podczas seksu z partnerem może być niezwykle podniecające. Wiele z nas ma ukryte fantazje, które są nawet perwersyjne. Fantazje mogą stać się rzeczywiste i każdy z partnerów może odgrywać wybraną rolę, wybrany charakter rozpalając swoje namiętności. Ludzie często dodają pikanterii w życiu seksualnym dopiero wówczas, gdy staje się one nudne, albo rutyną. Wcale nie musisz czekać aż twoje relacje z partnerem dojdą aż do takiego etapu. Fantazje seksualne możesz urzeczywistniać, kiedy tylko masz taką ochotę.
Jak dać kobiecie orgazm i zadowolenie seksualne?

Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Poradnik Seksualny
Fizyczna miłość jest ważnym elementem w stosunkach międzyludzkich. Nowożeńcy stają się sobie bliżsi i łączą się ze sobą podczas uprawiania seksu. Dlatego też stosunki między nimi stają się silniejsze. Ważne jest, abyś ty i twój partner osiągali zaspokojenie seksualne. Mężczyzna powinien wiedzieć, jak doprowadzić swoją kobietę do orgazmu i sprawić, że seks będzie przyjemny dla obu stron.
podniecanie faceta

Jak podniecić faceta w łóżku?

Poradnik Seksualny
Chcesz sprawić twojemu mężczyźnie wyjątkową przyjemność podczas seksu? Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak podniecić swojego faceta.
para zakochanych na łóżku

Jak przeciwdziałać monotonii w łóżku?

Zdrowie Seksualne
Po wielu latach małżeństwa wkradła się w wasze życie miłosne monotonia? Po dziesięciu lub piętnastu latach od ślubu często zdarza się, że współmałżonkowie zaczynają odczuwać pewną nudę w sypialni. Niekiedy zdarza się, że również pary z krótszym stażem mają problem z monotonią. Na początku każdy dzień to nowa przygoda i doskonała zabawa, z czasem jednak to, co kiedyś było ekscytujące staje się przewidywalne, nudne i monotonne, co wywołuje u partnerów seksualną chandrę. Partnerzy są znudzeni seksem w standardowych miejscach i przewidywalnych pozycjach, lub po prostu są zmęczeni ciężkim dniem pracy i w ogóle nie mają siły na seks. W takiej sytuacji powinni postarać się by uatrakcyjnić pożycie. Oboje muszą podjąć starania, aby utrzymać związek i więź seksualną. Najważniejsze, o czym należy pamiętać by osiągnąć sukces w tym względzie to inicjatywa i otwarty umysł. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak poprawić życie seksualne. Więc do dzieła.
Seks zabawy

Jak się bawić w łóżku? Seks zabawy.

Poradnik Seksualny
Seks zabawy nie tylko mogą wprowadzić powiew świeżego powietrza w waszej sypialni, ale pomogą również w odkryciu waszych ciał na nowo. Nie spodziewacie się nawet jak wiele jest zabaw z dzieciństwa, które można wykorzystać w sypialni. Tym razem zabawki z seks shopu nie będą absolutnie potrzebne.
Miłość w kuchni

9 błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku

Poradnik Seksualny
Kiedy zaczynasz uprawiać seks z kobietą to ostatnią rzeczą jaką byś sobie życzył, jest ugasić jej pożądanie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego co robi w łóżku źle. Możesz się oczywiście zapytać swojej partnerki co mógłbyś zmienić w łóżku na lepsze, lub jeśli się wstydzisz poczytać kilka artykułów o tej tematyce. Poniżej przedstawiam 9 najczęstszych błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu.
W łóżku

5 błędów, popełnianych przez kobiety w łóżku

Poradnik Seksualny
Kto nie musi raz na jakiś czas urozmaicić swojego życia seksualnego? Kochasz swojego partnera i zakładasz, że będzie on zawsze inicjować seks? Nie tak szybko! Czy myślałaś kiedyś o tym, co ty możesz zrobić, aby rozgrzać atmosferę? Poniżej przedstawiam 5 największych błędów, jakie popełnia większość kobiet w sypialni.