Tag: Zmarszczki pod oczami domowe sposoby

Niebieskie oczy

Jak odmłodzić spojrzenie?

Zabiegi na twarz
Z wiekiem skóra wokół oczu starzeje się i pojawiają się również inne problemy takie jak na przykład podkowy pod oczami. Takie problemy dotykają prawie każdą kobietę. Oczu nie da się ukryć czy zasłonić w codziennym kontakcie z innymi ludźmi. Przychodzi ten czas, aby szczególnie zadbać o oczy i ich okolice. Przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak odmłodzić spojrzenie.
zmarszczki pod oczami

Jak pozbyć się zmarszczek w okolicy oczu?

Pielęgnacja skóry
Często kobiety zastanawiają się jak można się pozbyć zmarszczek w okolicy oczu nie używając drastycznych środków. Na pewno znasz powiedzenie, że „oczy są zwierciadłem duszy” i wszystko co siedzi w naszym sercu siedzi także w oczach. Prawda jest taka, że po oczach widać co dzieje się z człowiekiem, widać każdą nieprzespaną noc, stres, ale także szczęście. Podczas gdy większość z nas pamięta, aby oczyścić i nawilżyć twarz, często zaniedbuje okolice oczu, które są również bardzo ważne chociaż wymagają więcej uwagi niż pozostałe partie. Okolice oczu są bardzo delikatne i łatwo je podrażnić, dlatego też powinno się używać tylko naturalnych kremów czy balsamów.


Podobne porady

Worki pod oczami

Domowe sposoby na worki pod oczami

Pielęgnacja cery
Prawie każda z nas budząc się rano miała podobny problem. Worki, opuchnięcia czy koła pod oczami. Powodów może być wiele, ale pewne jest to, że każda kobieta chce się ich jak najszybciej pozbyć. Aby zaradzić problemowi przede wszystkim należy się dowiedzieć jakie są jego powody. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się dlaczego pojawiają się te niechciane przypadłości pod oczami i jak im zaradzić.
sposoby na cienie pod oczami

Opuchlizna i cienie pod oczami - domowe sposoby

Pielęgnacja cery
Skóra pod oczami jest delikatna i podatna na powstawanie różnych niedoskonałości. A im jesteśmy starsze, tym jest ich więcej. Cienie pod oczami, opuchnięcia czy zbyt wiotka skóra to problem co drugiej dojrzałej kobiety. Ty również na to narzekasz? Nie martw się, na szczęście są sposoby, aby przywrócić oczom utraconą świeżość. Poznaj kilka z nich!