Tag: Zrozumieć mężczyznę

rozmowa z mężczyzną

Jak zrozumieć mężczyznę?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Wielu kobietom nie udało się nigdy zrozumieć mężczyzn. Poniżej znajdziesz kilka rzeczy, o których powinna wiedzieć każda kobieta. Pamiętaj, że to tylko uogólnienie i tak naprawdę każdy mężczyzna jest inny - tak samo jak każda kobieta.
szczęśliwa para

Jak postępować z facetami?

Nowy Związek
Czy znasz kobietę, która zawsze wydaje się być w idealnych stosunkach z facetem, z którym się spotyka? Czy znasz takie pary, które zawsze śmieją się ze swoich żartów, doskonale rozumieją swoje odczucia, są nie tylko zgranymi kochankami, ale i wiernymi przyjaciółmi? Jeśli tak, to przyczyna jest prosta: ona dobrze traktuje swojego faceta, a jemu wciąż brak jej towarzystwa. Co mam na myśli mówiąc, że kobieta dobrze traktuje swojego faceta? Otóż, uważa go za swojego przyjaciela dając mu nieustanne wsparcie, zrozumienie oraz pomocną dłoń. Jeśli chcesz uzyskać ten sam efekt w swoim związku, wypróbuj kilka z tych trików. Uwierz mi, poczujesz różnicę.
rozmowa z facetem

O co chodzi mężczyznom - jak zrozumieć partnera?

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Przeważnie dogadujecie się niemal bez słów. Ale od czasu do czasu zdarzają się takie sytuacje, kiedy twój partner zachowuje się nieracjonalnie. Tak ci się przynajmniej wydaje. Jeden czy dwa gesty, a już wydaje ci się, że mu się nie podobasz lub że niedostatecznie troszczy się o bezpieczeństwo waszego dziecka. Jak pojąć, o co mu naprawdę chodzi? Poznaj kilka najczęściej pojawiających się nieporozumień i dowiedz się, jak sobie z nimi radzić.


Podobne porady

Zrozumieć faceta

Jak zrozumieć faceta?

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Trudno jest nauczyć się czytania sygnałów wysyłanych od drugiego człowieka, tym bardziej od płci przeciwnej, a teraz konkretnie rozchodzi się o mężczyzn. Dwanaście wskazówek wymienionych poniżej, powinny pomóc, w zrozumieniu mężczyzny. Z mojego doświadczenia mogę tylko podać przykłady, bo dokładnych scenariuszy wymyślić się nie da.