Tag: Bransoletki zrób to sam

pleciona bransoletka z materiału

Jak zrobić plecioną bransoletkę z materiału?·

Robienie biżuterii
Biżuteria z materiału jest modna, wygodna i łatwa w przygotowaniu. Jeśli tylko masz chwilę czasu, możesz wykonać pokazaną tutaj bransoletkę. Nie jest ona skomplikowana, za to efektownie wygląda na ręce. Poza tym, od idealnego dopasowania do praktycznie każdego stroju dzieli cię tylko dobór odpowiedniego materiału.
Bransoletki z pleksi

Jak zrobić bransoletki z pleksi?·

Robienie biżuterii
Ostatnio bardzo modna staje się biżuteria i akcesoria wykonane z przezroczystych materiałów np. z pleksi. Praca z pleksi jest bardzo łatwa - materiał ten mięknie w wysokiej temperaturze i twardnieje w temperaturze pokojowej.


Podobne porady

Jak zrobić plecioną wycieraczkę

Jak zrobić plecioną wycieraczkę?

Materiały i elementy dekoracyjne
Wycieraczka jest wizytówką domu. Wiele z nas tak sądzi i już od progu chce, aby ich królestwo prezentowało się jak najpiękniej. Dlaczego więc nie zaszaleć i nie zrobić samodzielnie wycieraczki z liny lub ze sznura? Jest to bardzo proste i prezentuje się naprawdę elegancko.
materiałowe bransoletki

Jak zrobić materiałowe bransoletki z t-shirta?·

Robienie biżuterii
Jeśli znudziły Ci się Twoje stare bransoletki możesz je odmienić, a przy okazji mieć modną biżuterię. Ozdoby z materiałów, czyli eko ozdoby są teraz bardzo na czasie. W szafie na pewno znajdziesz ciuchy, w których nie będziesz już chodzić. Potnij je i zrób z nich coś pożytecznego.
pleciona bransoletka z rzemyka

Jak zrobić plecioną bransoletkę z rzemyków?

Robienie biżuterii
Plecione bransoletki święcą tryumfy. Każdy chce taką mieć. Mam propozycję dla miłośników nie tyle plecionych bransoletek czy ogólnie pojętej plecionej biżuterii, co rzemyków. Zrób sobie fajną, modną bransoletkę. Świetny pomysł też na prezent dla koleżanek.
bransoletka z koralikami i z modeliny

Jak zrobić plecioną bransoletkę z koralikami z modeliny?

Robienie biżuterii
Każda z nas chce wyglądać pięknie i oryginalnie. Wyróżniać się tłumu. Można taki efekt uzyskać poprzez odpowiednią fryzurę czy ubrania. Ale można również zwrócić na siebie uwagę biżuterią. Tak właśnie. Zrób sobie własną bransoletkę od podstaw. Zacznij od zrobienia koralików. Wszystkie potrzebne informacje i instruktaż poniżej.
plecione bransoletki z gliny

Jak zrobić plecione bransoletki z gliny plastycznej?

Robienie biżuterii
Warkocze na rękach? A dlaczego nie. Biżuteria powinna zaskakiwać. I to nie tylko formą, ale również materiałami, z których jest wykonana. Zrób sobie bransoletkę z warkoczy z gliny plastycznej. Bądź modna, bądź widoczna.
zegarek plecionka

Jak zrobić plecioną bransoletkę do zegarka?

Robienie biżuterii
Zegarek plecionka to bardzo modny i uniwersalny dodatek. Jego kolorowy pasek doskonale pasuje do wszystkich wiosennych i letnich kreacji. Wykonanie takiego paska jest bardzo proste. Dzięki temu tutorialowi dowiesz się jak go zrobić. Pasek w formie plecionej bransoletki pozwoli ci przemienić każdy zegarek w zegarek plecionkę i zachować kilkadziesiąt złotych w kieszeni. Kto powiedział, że modny gadżet musi kosztować?